Stian Moldvær Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
9
1 418
2025
Sandefjord
Daglig leder
234
-304
2025
Sandefjord
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
9
Resultat:
1 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
234
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-822
2025
Lysaker
Styremedlem
Sandefjord
Styreleder
0
-4
2025
Sandefjord
Styremedlem
0
-9 595
2025
Sandefjord
Styremedlem
0
-111
2025
Sandefjord
Styremedlem
8 272
248
2025
Sandefjord
Styreleder
Sandefjord
Styremedlem
2 442
-634
2025
Skien
Styreleder
9
1 418
2025
Sandefjord
Styremedlem
234
-304
2025
Sandefjord
Styremedlem
0
-51
2025
Sandefjord
Styremedlem
Sandefjord
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
-822
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-9 595
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
8 272
Resultat:
248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Omsetning:
2 442
Resultat:
-634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
9
Resultat:
1 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
234
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Sandefjord
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
72.16 %
9
1 418
2025
Sandefjord
50.00 %
234
-304
2025
Sandefjord
Eierskap
Sml As
Prosent:
72.16 %
Omsetning:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Somilla As
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 4
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 4
- Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 4
- Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Asker
100.00%
Asker
100.00%
Grimstad
100.00%
Sandefjord
100.00%
Drammen
50.00%
0
-4
2025
Sandefjord
17.80%
0
-111
2025
Sandefjord
14.85%
Lysaker
9.99%
8 272
248
2025
Sandefjord
7.49%
9
1 418
2025
Sandefjord
4.82%
Sandefjord
1.85%
63
-2 230
2023
Oslo
1.05%
Oslo
0.03%
Asker
0.00%
5 219 000
3 989 000
2025
Sandefjord
Cambi Group As
Prosent:
100.00
Poststed:
Asker
Cambi Technology As
Prosent:
100.00
Poststed:
Asker
Grønn Vekst As
Prosent:
100.00
Poststed:
Grimstad
Jotun Powder Coatings AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandefjord
Scanox AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Drammen
Farvann As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Ignite Capital I As
Prosent:
17.80
Omsetning:
0
Resultat:
-111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Cb Nordisk Holding As
Prosent:
14.85
Poststed:
Lysaker
Ignite Capital Management As
Prosent:
9.99
Omsetning:
8 272
Resultat:
248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Sml As
Prosent:
7.49
Omsetning:
9
Resultat:
1 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Ignite Capital Fund I As
Prosent:
4.82
Poststed:
Sandefjord
Pinsj As
Prosent:
1.85
Omsetning:
63
Resultat:
-2 230
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Civita AS
Prosent:
1.05
Poststed:
Oslo
Cambi ASA
Prosent:
0.03
Poststed:
Asker
Jotun AS
Prosent:
0.00
Omsetning:
5 219 000
Resultat:
3 989 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord