Tonje Bohlin

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1979 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1979 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Sandefjord
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Sandefjord
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Sandefjord
Styreleder
234
-304
2025
Sandefjord
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
234
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
5 219 000
3 989 000
2025
Sandefjord
20.35 %
9
1 418
2025
Sandefjord
50.00 %
234
-304
2025
Sandefjord
Eierskap
Jotun AS
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
5 219 000
Resultat:
3 989 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Sml As
Prosent:
20.35 %
Omsetning:
9
Resultat:
1 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Somilla As
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
234
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Asker
100.00%
Asker
100.00%
Grimstad
100.00%
0
102 198
2025
Sandefjord
100.00%
407 041
61 856
2024
Drammen
50.00%
0
-4
2025
Sandefjord
17.80%
0
-111
2025
Sandefjord
14.85%
Lysaker
9.99%
8 272
248
2025
Sandefjord
7.49%
9
1 418
2025
Sandefjord
4.82%
Sandefjord
1.85%
63
-2 230
2023
Oslo
1.05%
21 593
-6 027
2025
Oslo
0.03%
Asker
0.00%
5 219 000
3 989 000
2025
Sandefjord
Cambi Group As
Prosent:
100.00
Poststed:
Asker
Cambi Technology As
Prosent:
100.00
Poststed:
Asker
Grønn Vekst As
Prosent:
100.00
Poststed:
Grimstad
Jotun Powder Coatings AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
102 198
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Scanox AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
407 041
Resultat:
61 856
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drammen
Farvann As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Ignite Capital I As
Prosent:
17.80
Omsetning:
0
Resultat:
-111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Cb Nordisk Holding As
Prosent:
14.85
Poststed:
Lysaker
Ignite Capital Management As
Prosent:
9.99
Omsetning:
8 272
Resultat:
248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Sml As
Prosent:
7.49
Omsetning:
9
Resultat:
1 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Ignite Capital Fund I As
Prosent:
4.82
Poststed:
Sandefjord
Pinsj As
Prosent:
1.85
Omsetning:
63
Resultat:
-2 230
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Civita AS
Prosent:
1.05
Omsetning:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cambi ASA
Prosent:
0.03
Poststed:
Asker
Jotun AS
Prosent:
0.00
Omsetning:
5 219 000
Resultat:
3 989 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord