Terje Vang

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
3 372
136
2025
Inderøy
Daglig leder
141 207
13 509
2025
Inderøy
Daglig leder
0
5 722
2025
Inderøy
Daglig leder
3 944
152
2025
Inderøy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
3 372
Resultat:
136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
82
Omsetning:
141 207
Resultat:
13 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
5 722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
3 944
Resultat:
152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 218
6 532
2025
Verdal
Styremedlem
0
5 535
2025
Inderøy
Styreleder
3 372
136
2025
Inderøy
Styremedlem
0
9 490
2025
Inderøy
Styremedlem
141 207
13 509
2025
Inderøy
Styreleder
0
5 722
2025
Inderøy
Styremedlem
25 553
-4 030
2025
Verdal
Styreleder
3 944
152
2025
Inderøy
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
4 218
Resultat:
6 532
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
5 535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
3 372
Resultat:
136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
9 490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
82
Omsetning:
141 207
Resultat:
13 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
5 722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
25 553
Resultat:
-4 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
3 944
Resultat:
152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 000
165 000
2025
Lysaker
100.00 %
0
5 722
2025
Inderøy
Eierskap
Endúr Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Terje Vang Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
5 722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 6
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Inderøy
100.00%
Inderøy
100.00%
Inderøy
50.00%
0
9 490
2025
Inderøy
30.00%
Verdal
T.n. Vangs Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Inderøy
T.n. Vangs Mek. Verksted AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Inderøy
Vangs International As
Prosent:
100.00
Poststed:
Inderøy
T.N. Vangs Holding As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
9 490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Trailer Systems As
Prosent:
30.00
Poststed:
Verdal