Bjørn Johan Haugnæss

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-999
2025
Melhus
Daglig leder
23 094
2 965
2024
Melhus
Daglig leder
Melhus
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-999
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
23 094
Resultat:
2 965
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melhus
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
10
Poststed:
Melhus
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-999
2025
Melhus
Styreleder
0
-229
2024
Melhus
Styreleder
0
-231
2025
Melhus
Styreleder
23 094
2 965
2024
Melhus
Styremedlem
Melhus
Styremedlem
Melhus
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-999
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-229
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
23 094
Resultat:
2 965
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Melhus
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-999
2025
Melhus
0.01 %
16 885
1 223
2024
Spongdal
Eierskap
Albatros Holding AS
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Byneset Golfsenter AS
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
16 885
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Spongdal

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-229
2024
Melhus
100.00%
Melhus
100.00%
Heimdal
100.00%
Melhus
75.00%
360
-2
2025
Spongdal
67.20%
Melhus
50.00%
3 120
1 191
2025
Melhus
50.00%
356
-809
2025
Melhus
7.61%
16 885
1 223
2024
Spongdal
Has Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-229
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melhus
Has Holding Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Melhus
Hms Fysio As
Prosent:
100.00
Poststed:
Heimdal
Oppistu Utbygging As
Prosent:
100.00
Poststed:
Melhus
Byneset Golfhus AS
Prosent:
75.00
Omsetning:
360
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Spongdal
Haugnæss Rør As
Prosent:
67.20
Poststed:
Melhus
Gaulasenteret AS
Prosent:
50.00
Omsetning:
3 120
Resultat:
1 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Motus Invest As
Prosent:
50.00
Omsetning:
356
Resultat:
-809
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Byneset Golfsenter AS
Prosent:
7.61
Omsetning:
16 885
Resultat:
1 223
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Spongdal