Marius Feen

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
10 100
-2 188
2024
Sogndal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
10 100
Resultat:
-2 188
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sogndal
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
91
-134
2025
Snarøya
Styreleder
0
2 677
2025
Sandefjord
Styremedlem
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
91
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snarøya
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
91
-134
2025
Snarøya
1.62 %
10 100
-2 188
2024
Sogndal
0.00 %
11 976
-701
2025
Oslo
Eierskap
F1 Holding As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snarøya
Sgn Skis As
Prosent:
1.62 %
Omsetning:
10 100
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sogndal
Stereo Skis AS
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
11 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
49.00%
0
2 677
2025
Sandefjord
1.94%
10 100
-2 188
2024
Sogndal
0.83%
141
1
2025
Sogndal
0.01%
63
-2 230
2023
Oslo
0.00%
Sandefjord
Mace Holding AS
Prosent:
49.00
Omsetning:
0
Resultat:
2 677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Sgn Skis As
Prosent:
1.94
Omsetning:
10 100
Resultat:
-2 188
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sogndal
Sogndal Fjell- Og Fjordsportssenter As
Prosent:
0.83
Omsetning:
141
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Pinsj As
Prosent:
0.01
Omsetning:
63
Resultat:
-2 230
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Jotun AS
Prosent:
0.00
Poststed:
Sandefjord