Benjamin Odland Skare

Ikon av en person
Mann ( f. 1995 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1995 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
192
86
2025
Bergen
Styreleder
Frekhaug
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
192
Resultat:
86
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Frekhaug
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.00 %
7 017
-4 000
2024
Oslo
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.00 %
0
418 688
2025
Oslo
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Eam Solar As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
7 017
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Höegh Autoliners Asa
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 887 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 508
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
8 278
3 581
2024
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
Stadlandet
2.41%
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.06%
Oslo
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 278
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Omsetning:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Omsetning:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Omsetning:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Omsetning:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Omsetning:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Omsetning:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Poststed:
Trondheim
Energeia As
Prosent:
0.06
Poststed:
Oslo