Fredrik Balgård Vangstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Verdal
Daglig leder
0
20 109
2025
Verdal
Daglig leder
Verdal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Verdal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
20 109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Verdal
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
922
795
2025
Verdal
Styreleder
505
413
2025
Verdal
Styreleder
0
20 109
2025
Verdal
Styreleder
15 118
3 340
2025
Verdal
Styreleder
480
262
2025
Verdal
Styreleder
0
2 777
2024
Verdal
Styremedlem
Verdal
Styremedlem
Levanger
Styremedlem
6 218
20
2025
Inderøy
Styreleder
Verdal
Styremedlem
12 880
378
2025
Steinkjer
Styremedlem
51 483
15 116
2025
Verdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
922
Resultat:
795
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
505
Resultat:
413
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
20 109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
15 118
Resultat:
3 340
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
480
Resultat:
262
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 777
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Levanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
6 218
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Omsetning:
12 880
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
14
Omsetning:
51 483
Resultat:
15 116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.24 %
41 537
14 296
2025
Trondheim
100.00 %
0
20 109
2025
Verdal
0.01 %
92 000
135 000
2025
Oslo
Eierskap
As Bøndernes Hus
Prosent:
0.24 %
Omsetning:
41 537
Resultat:
14 296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Fv Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
20 109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Norske Skog Asa
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
92 000
Resultat:
135 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 5
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Verdal
100.00%
Verdal
100.00%
0
2
2025
Trondheim
100.00%
Verdal
100.00%
Verdal
90.91%
51 483
15 116
2025
Verdal
55.00%
Inderøy
50.00%
0
2 777
2024
Verdal
50.00%
Steinkjer
Arilds Gate 1 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Verdal
Asylveita 4 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Verdal
Mathall Trondheim As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ness-vangstad Byggservice As
Prosent:
100.00
Poststed:
Verdal
Ness-vangstad Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Verdal
Vangstad Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Verdal
Åsmund Vangstad As
Prosent:
90.91
Omsetning:
51 483
Resultat:
15 116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Røra Mek Verksted As
Prosent:
55.00
Poststed:
Inderøy
Ness-vangstad Holding As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
2 777
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Verdal
Vm Betongbygg As
Prosent:
50.00
Poststed:
Steinkjer