Alf Inge Cleve-Stiansen

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
203
2025
Strømmen
Daglig leder
5 051
393
2025
Strømmen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
5 051
Resultat:
393
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
203
2025
Strømmen
Styremedlem
Larvik
Styremedlem
5 051
393
2025
Strømmen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Larvik
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
5 051
Resultat:
393
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
50.00 %
0
203
2025
Strømmen
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
88 261
-281 282
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Freedom 4 Cs Invest As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
872 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 909
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Otovo Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
88 261
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 051
393
2025
Strømmen
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-63
2024
Lysaker
50.14%
Slattum
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Leading Edge As
Prosent:
100.00
Omsetning:
5 051
Resultat:
393
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Hauger Golfbane AS
Prosent:
50.14
Poststed:
Slattum
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Omsetning:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker