Håvard Holmefjord Lorentzen

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-11
2025
Fyllingsdalen
Innehaver
Fyllingsdalen
Daglig leder
0
5 002
2025
Fyllingsdalen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Fyllingsdalen
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
5 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
303
2025
Nyborg
Styreleder
0
-11
2025
Fyllingsdalen
Styremedlem
0
5 174
2025
Nesttun
Styreleder
1 445
350
2025
Nyborg
Styreleder
48
-2 666
2025
Nyborg
Styremedlem
Fyllingsdalen
Styreleder
0
-1 678
2025
Nyborg
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
5 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
1 445
Resultat:
350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
48
Resultat:
-2 666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Fyllingsdalen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-11
2025
Fyllingsdalen
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
20.00 %
0
5 002
2025
Fyllingsdalen
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
Eierskap
Arangus As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
P2h Invest AS
Prosent:
20.00 %
Resultat:
5 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 4
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 5
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Eikelandsosen
100.00%
Nyborg
100.00%
Nyborg
100.00%
Nyborg
66.00%
Eikelandsosen
60.00%
Fyllingsdalen
35.00%
0
303
2025
Nyborg
9.68%
12 610
5 706
2025
Eikelandsosen
0.02%
255 582
48 565
2025
Sævareid
As Bolaks
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Bolaks Energy As
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Bolaks Group Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Bolaks Group Iii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Bolaks Invest Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Bolaks Sjø As
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Bolaks Tomteutvikling As
Prosent:
100.00
Poststed:
Eikelandsosen
Hordagaten 20 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Nyborg
Jonsvollsgaten 1 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Nyborg
Skrivergaten 49 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Nyborg
Bolaks Land As
Prosent:
66.00
Poststed:
Eikelandsosen
P2H Invest Ii As
Prosent:
60.00
Poststed:
Fyllingsdalen
A2h Eiendom As
Prosent:
35.00
Omsetning:
0
Resultat:
303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg
Bolaks Group As
Prosent:
9.68
Omsetning:
12 610
Resultat:
5 706
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eikelandsosen
Sævareid Bruk As
Prosent:
0.02
Omsetning:
255 582
Resultat:
48 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sævareid