Magnus Svendsen Nerheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 241
471
2025
Rælingen
Styremedlem
0
21
2025
Rælingen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Omsetning:
4 241
Resultat:
471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.02 %
7 619
-11 917
2025
Stord
0.00 %
243 000
4 627 000
2024
Kongsberg
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
4.00 %
0
21
2025
Rælingen
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.01 %
16 136
340
2025
Oslo
Eierskap
Greenstat As
Prosent:
0.02 %
Omsetning:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
243 000
Resultat:
4 627 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kongsberg
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Nerheim Holding AS
Prosent:
4.00 %
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Villbrygg As
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
16 136
Resultat:
340
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Stord
100.00%
72
-2
2025
Rælingen
100.00%
Stord
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
761
-251
2025
Rælingen
80.00%
Arendal
60.00%
4 241
471
2025
Rælingen
56.04%
Arendal
50.69%
1 783
491
2025
Rælingen
50.00%
Porsgrunn
42.86%
Lillestrøm
39.76%
0
-13
2025
Rælingen
34.00%
Skien
25.01%
Steinkjer
16.13%
Oslo
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
10.54%
Isdalstø
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.48%
Oslo
0.39%
Rauland
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
Agder Hydrogen Hub As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stord
Aktiv Utviklingspartner AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
72
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Glomfjord Hydrogen As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stord
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Omsetning:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Omsetning:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Rauland Eiendom AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
761
Resultat:
-251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Glamsland Solar As
Prosent:
80.00
Poststed:
Arendal
Havparadiset As
Prosent:
60.00
Omsetning:
4 241
Resultat:
471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Elgane Vind As
Prosent:
56.04
Poststed:
Arendal
Boinnova As
Prosent:
50.69
Omsetning:
1 783
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Engene Solar As
Prosent:
50.00
Poststed:
Porsgrunn
Viken Hydrogen As
Prosent:
42.86
Poststed:
Lillestrøm
Halvmett As
Prosent:
39.76
Omsetning:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Sirius Invest As
Prosent:
34.00
Poststed:
Skien
Rørvik Hydrogen Hub As
Prosent:
25.01
Poststed:
Steinkjer
Ev Kiosk As
Prosent:
16.13
Poststed:
Oslo
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Omsetning:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Htwo-Fuel As
Prosent:
10.54
Poststed:
Isdalstø
Neptun Glomfjord Green Ammonia As
Prosent:
10.10
Poststed:
Glomfjord
Greenstat As
Prosent:
0.84
Omsetning:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Tidetec AS
Prosent:
0.48
Poststed:
Oslo
Rauland Turist AS
Prosent:
0.39
Poststed:
Rauland
Evoy As
Prosent:
0.20
Omsetning:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Omsetning:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød