Cato André Fivelstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1 768
2025
Raudeberg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 768
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
9 179
2025
Raudeberg
Styremedlem
486 695
23 508
2025
Raudeberg
Styremedlem
16 216
10 503
2025
Raudeberg
Styreleder
0
1 768
2025
Raudeberg
Styremedlem
11 423
373
2025
Raudeberg
Styremedlem
28 278
904
2025
Raudeberg
Styremedlem
10 050
5 274
2025
Raudeberg
Styremedlem
55 357
174
2025
Raudeberg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
51
Omsetning:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 768
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Omsetning:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
27
Omsetning:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Omsetning:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
9 179
2025
Raudeberg
100.00 %
0
1 768
2025
Raudeberg
0.00 %
0
-1 572 170
2024
Fosnavåg
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Aktin Ii As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Cato Fivelstad As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 768
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Havila Kystruten As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-1 572 170
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fosnavåg
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
+
+
+
Mann
5 forbindelser
+
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 4
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 5
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 7
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 7

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Fosnavåg
100.00%
Fosnavåg
100.00%
1 775 243
-1 112 939
2025
Fosnavåg
100.00%
Fosnavåg
100.00%
Fosnavåg
100.00%
Rypefjord
100.00%
8 278
3 581
2024
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
99.99%
Rypefjord
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
44.00%
11 423
373
2025
Raudeberg
44.00%
28 278
904
2025
Raudeberg
44.00%
10 050
5 274
2025
Raudeberg
44.00%
55 357
174
2025
Raudeberg
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
39.60%
486 695
23 508
2025
Raudeberg
39.60%
16 216
10 503
2025
Raudeberg
8.44%
Måløy
6.34%
Stadlandet
5.88%
Deknepollen
5.60%
Måløy
2.50%
Måløy
2.41%
Myre
2.00%
Måløy
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00%
Lysaker
Havila Capella As
Prosent:
100.00
Poststed:
Fosnavåg
Havila Castor As
Prosent:
100.00
Poststed:
Fosnavåg
Havila Kystruten Operations As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 775 243
Resultat:
-1 112 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Polaris As
Prosent:
100.00
Poststed:
Fosnavåg
Havila Pollux As
Prosent:
100.00
Poststed:
Fosnavåg
Hk Crew Management As
Prosent:
100.00
Poststed:
Rypefjord
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 278
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Omsetning:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Omsetning:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hk Crew As
Prosent:
99.99
Poststed:
Rypefjord
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Omsetning:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Omsetning:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Marin Con As
Prosent:
44.00
Omsetning:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Marin Service AS
Prosent:
44.00
Omsetning:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Raudeberg Jobbhotell As
Prosent:
44.00
Omsetning:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Stadt Elektro AS
Prosent:
44.00
Omsetning:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Omsetning:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Båtbygg As
Prosent:
39.60
Omsetning:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Båtvik As
Prosent:
39.60
Omsetning:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
8.44
Poststed:
Måløy
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Poststed:
Stadlandet
Måløy Maritime Group As
Prosent:
5.88
Poststed:
Deknepollen
Måløy Adventure As
Prosent:
5.60
Poststed:
Måløy
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Poststed:
Måløy
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Poststed:
Myre
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
2.00
Poststed:
Måløy
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Omsetning:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.37
Poststed:
Svelgen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Poststed:
Trondheim
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Poststed:
Lysaker