Henrik Nesset Stenvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
3 010
2025
Trondheim
Styreleder
0
-2 529
2025
Lierstranda
Styremedlem
188 418
-15 428
2025
Lierstranda
Styreleder
0
-32 802
2024
Orkanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
3 010
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2 529
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
20
Omsetning:
188 418
Resultat:
-15 428
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-32 802
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
3 010
2025
Trondheim
Eierskap
Hiso Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
3 010
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Orkanger
100.00%
Orkanger
98.96%
Løkken Verk
95.61%
Oslo
92.41%
Trondheim
90.10%
Orkanger
90.05%
Trondheim
87.69%
Orkanger
86.41%
Trondheim
72.94%
Orkanger
54.50%
Levanger
51.00%
Levanger
45.94%
Trondheim
27.50%
Trondheim
25.00%
Orkanger
24.98%
Jerpstad
20.00%
Molde
20.00%
Trondheim
20.00%
Orkanger
18.00%
Molde
0.88%
Orkanger
0.65%
Trondheim
Orkland Brikett As
Prosent:
100.00
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Historiske Eiendommer As
Prosent:
100.00
Poststed:
Orkanger
Orkla Herd As
Prosent:
98.96
Poststed:
Løkken Verk
Vitux Group As
Prosent:
95.61
Poststed:
Oslo
Bitastad Holding As
Prosent:
92.41
Poststed:
Trondheim
B&B Entreprenør Holding As
Prosent:
90.48
Poststed:
Støren
Salvesen & Thams Invest As
Prosent:
90.10
Poststed:
Orkanger
Wiski Capital As
Prosent:
90.05
Poststed:
Trondheim
S&T Aktiv Fritid As
Prosent:
87.69
Poststed:
Orkanger
Digital Markedsplass As
Prosent:
86.41
Poststed:
Trondheim
R-M Holding As
Prosent:
72.94
Poststed:
Orkanger
Steinkjer Invest As
Prosent:
54.50
Poststed:
Levanger
Stedi As
Prosent:
51.00
Poststed:
Levanger
Inspired Group As
Prosent:
45.94
Poststed:
Trondheim
Futurum Ventures Holding As
Prosent:
27.50
Poststed:
Trondheim
Thams Innovasjon As
Prosent:
25.00
Poststed:
Orkanger
Foss Plater AS
Prosent:
24.98
Poststed:
Jerpstad
Axess Co-Invest As
Prosent:
20.00
Poststed:
Molde
Futurum Ventures Fund I As
Prosent:
20.00
Poststed:
Trondheim
Stn Invest AS
Prosent:
20.00
Poststed:
Orkanger
Axess As
Prosent:
18.00
Poststed:
Molde
Salvesen & Thams As
Prosent:
0.88
Poststed:
Orkanger
Viking Growth 18 As
Prosent:
0.65
Poststed:
Trondheim