Marianne Angel Olsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1978 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1978 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Strømmen
Styremedlem
Fjerdingby
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Strømmen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Fjerdingby
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.13 %
0
-45
2025
Oslo
1.14 %
2 016
-116
2025
Oslo
Eierskap
Lipscore International As
Prosent:
0.13 %
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Springboard Martech As
Prosent:
1.14 %
Omsetning:
2 016
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Oslo
100.00%
37 825
-8 345
2025
Oslo
100.00%
4 460
-4 976
2025
Oslo
100.00%
81
5
2025
Oslo
3.15%
0
-45
2025
Oslo
2.40%
Oslo
0.87%
0
-62
2025
Oslo
0.50%
11 037
-4 654
2025
Tårnåsen
0.24%
17 102
-14 755
2025
Nordre Frogn
Coupler Oslo As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Lipscore As
Prosent:
100.00
Omsetning:
37 825
Resultat:
-8 345
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lipscore Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
4 460
Resultat:
-4 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Martech24 As
Prosent:
100.00
Omsetning:
81
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lipscore International As
Prosent:
3.15
Omsetning:
0
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Secundo As
Prosent:
2.40
Poststed:
Oslo
Coupler Holding As
Prosent:
0.87
Omsetning:
0
Resultat:
-62
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sharefox As
Prosent:
0.50
Omsetning:
11 037
Resultat:
-4 654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tårnåsen
Cavai As
Prosent:
0.24
Omsetning:
17 102
Resultat:
-14 755
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordre Frogn