Ola Zakariassen Sæverås

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
533
-1 390
2025
Oslo
Styreleder
135 538
-6 020
2025
Oslo
Styremedlem
0
-42
2025
Oslo
Styreleder
3 865
574
2025
Jar
Styremedlem
99
-275
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
533
Resultat:
-1 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
38
Omsetning:
135 538
Resultat:
-6 020
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
3 865
Resultat:
574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
99
Resultat:
-275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
3 865
574
2025
Jar
Eierskap
Mamari Invest As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
3 865
Resultat:
574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 4
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Oslo
100.00%
Matrand
100.00%
Matrand
100.00%
Oslo
100.00%
Oslo
100.00%
Oslo
72.50%
Oslo
33.33%
0
-42
2025
Oslo
24.21%
Oslo
0.08%
12 442
-24 867
2024
Oslo
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
Arba Kit As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Arba One As
Prosent:
100.00
Poststed:
Matrand
Arbaflame Technology AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Matrand
Bravo Norge As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Pointmedia AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Remoto Solutions As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Ltl Nor AS
Prosent:
72.50
Poststed:
Oslo
Magari Venture As
Prosent:
33.33
Omsetning:
0
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bravo Group As
Prosent:
24.21
Poststed:
Oslo
Arbaflame AS
Prosent:
0.08
Omsetning:
12 442
Resultat:
-24 867
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Omsetning:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua