Thorstein Steinehaugen

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
10 885
65
2025
Lom
Daglig leder
19 793
363
2025
Lom
Daglig leder
373
47
2025
Lom
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
10 885
Resultat:
65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
17
Omsetning:
19 793
Resultat:
363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
373
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 327
-11
2025
Lom
Styreleder
2 574
20
2025
Lom
Styremedlem
10 885
65
2025
Lom
Styremedlem
19 793
363
2025
Lom
Styreleder
595
110
2025
Garmo
Styremedlem
373
47
2025
Lom
Styreleder
406
83
2025
Lom
Styremedlem
4 648
0
2025
Vinstra
Styremedlem
Lom
Styremedlem
Garmo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
4 327
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
2 574
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
10 885
Resultat:
65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
17
Omsetning:
19 793
Resultat:
363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
595
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Garmo
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
373
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
406
Resultat:
83
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
4 648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lom
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Garmo
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
595
110
2025
Garmo
0.84 %
11 885
2 558
2025
Lom
50.00 %
373
47
2025
Lom
50.00 %
406
83
2025
Lom
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
Eierskap
Lom Takst As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
595
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Garmo
Lom Tamrein As
Prosent:
0.84 %
Omsetning:
11 885
Resultat:
2 558
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Lom Trebygg Eiendom As
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
373
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Læshø Eiendom As
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
406
Resultat:
83
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
- Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 574
20
2025
Lom
50.00%
4 327
-11
2025
Lom
50.00%
10 885
65
2025
Lom
50.00%
19 793
363
2025
Lom
25.00%
274
-39
2025
Øye
4.70%
Otta
Gjeisarjordet Utvikling As
Prosent:
100.00
Omsetning:
2 574
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Boligpartner Nord-Gudbrandsdal As
Prosent:
50.00
Omsetning:
4 327
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Jotunheimen Boligutvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
10 885
Resultat:
65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Jotunheimen Bygg As
Prosent:
50.00
Omsetning:
19 793
Resultat:
363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Rein Fra Jotunheimen As
Prosent:
25.00
Omsetning:
274
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øye
Dalir Kjøtt As
Prosent:
4.70
Poststed:
Otta
Gudbrandsdal Slakteri Lokalt Eierskap As
Prosent:
1.23
Omsetning:
100
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta