Geir Landro

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

34 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

34 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-3
2025
Hetlevik
Daglig leder
0
-114
2025
Hetlevik
Daglig leder
91
47
2025
Hetlevik
Daglig leder
0
-115
2025
Hetlevik
Daglig leder
86
-789
2025
Hetlevik
Daglig leder
0
-1 058
2025
Hetlevik
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
91
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
86
Resultat:
-789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-1 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-3
2025
Hetlevik
Styreleder
0
-114
2025
Hetlevik
Styreleder
1 590
47
2025
Hetlevik
Styreleder
91
47
2025
Hetlevik
Styreleder
0
-115
2025
Hetlevik
Styreleder
86
-789
2025
Hetlevik
Styreleder
0
-294
2025
Hetlevik
Styreleder
0
-1 058
2025
Hetlevik
Styreleder
1 208
147
2025
Hetlevik
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
1 590
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
91
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
86
Resultat:
-789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-1 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
1 208
Resultat:
147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
6 414
-47 067
2025
Oslo
0.00 %
490
-1 457
2024
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
60.00 %
0
-3
2025
Hetlevik
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00 %
91
47
2025
Hetlevik
0.00 %
271 266
-309 895
2024
Bergen
0.00 %
2 581
-8 260
2025
Oslo
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
17 000
-741 000
2024
Lysaker
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
2 935
-49 147
2025
Oslo
0.00 %
2 535
89 981
2025
Oslo
0.00 %
88 261
-281 282
2025
Oslo
0.00 %
0
-22 766
2025
Oslo
100.00 %
86
-789
2025
Hetlevik
100.00 %
0
-294
2025
Hetlevik
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
85 502
145 949
2025
Oslo
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00 %
174 000
-22 000
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
241 438
-134 866
2025
Kristiansand S
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
0.00 %
4 201 000
3 951 000
2024
Oslo
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Alng Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 414
Resultat:
-47 067
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
490
Resultat:
-1 457
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Edos AS
Prosent:
60.00 %
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gl Invest Holding As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
91
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Grieg Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
271 266
Resultat:
-309 895
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Klaveness Combination Carriers Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
2 581
Resultat:
-8 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Nrc Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
17 000
Resultat:
-741 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Observe Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
2 935
Resultat:
-49 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Otello Corporation Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
2 535
Resultat:
89 981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Otovo Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
88 261
Resultat:
-281 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Panoro Energy ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Redib As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
86
Resultat:
-789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Sanif As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Selvaag Bolig Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
85 502
Resultat:
145 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Tgs Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
174 000
Resultat:
-22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Voim Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
241 438
Resultat:
-134 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
4 201 000
Resultat:
3 951 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 3

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-114
2025
Hetlevik
100.00%
Hetlevik
100.00%
0
-1 058
2025
Hetlevik
100.00%
1 208
147
2025
Hetlevik
100.00%
8 278
3 581
2024
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
Stadlandet
2.41%
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.20%
46 417
-70 330
2025
Oslo
E-gis As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Fosswinckelsgate 50A As
Prosent:
100.00
Poststed:
Hetlevik
Saniguide As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-1 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Steimland Eiendom As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 208
Resultat:
147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hetlevik
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 278
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Omsetning:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Omsetning:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Omsetning:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Omsetning:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Omsetning:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Omsetning:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Heimdall Power As
Prosent:
0.20
Omsetning:
46 417
Resultat:
-70 330
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Poststed:
Trondheim