Sjur Rakstad-Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
40 166
4 854
2025
Hamar
Innehaver
Hamar
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
15
Omsetning:
40 166
Resultat:
4 854
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hamar
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-58
2025
Ottestad
Styremedlem
40 166
4 854
2025
Hamar
Styremedlem
0
-125
2025
Brumunddal
Styreleder
0
202
2025
Hamar
Styreleder
1 075
513
2025
Hamar
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
15
Omsetning:
40 166
Resultat:
4 854
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-125
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
1 075
Resultat:
513
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.13 %
29 041
4 778
2025
Ottestad
100.00 %
0
202
2025
Hamar
Eierskap
Atlungstad Golf AS
Prosent:
0.13 %
Omsetning:
29 041
Resultat:
4 778
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Srl-holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Oslo
100.00%
Hamar
100.00%
Oslo
100.00%
Oslo
100.00%
Hamar
33.33%
1 075
513
2025
Hamar
10.00%
Hamar
9.09%
0
-58
2025
Ottestad
9.09%
0
-125
2025
Brumunddal
8.70%
Hamar
6.06%
15 936
-707
2025
Ottestad
3.70%
0
-12
2025
Hamar
3.60%
9 732
-345
2025
Hamar
1.36%
2
-165
2025
Hamar
0.89%
0
10 877
2025
Oslo
0.44%
879
-3 627
2024
Oslo
0.08%
Bergen
Anter Midco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Bekkeliveien 2 AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Hamar
Cameralla Norge As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Cameralla Photo As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Rvi AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Hamar
Torggata 121 AS
Prosent:
33.33
Omsetning:
1 075
Resultat:
513
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Sagatoon Ludolf As
Prosent:
10.00
Poststed:
Hamar
Droppen Invest As
Prosent:
9.09
Omsetning:
0
Resultat:
-58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Nordsveen Vvs As
Prosent:
9.09
Omsetning:
0
Resultat:
-125
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal
Storhamar Hockey As
Prosent:
8.70
Poststed:
Hamar
Atlungstad Brenneri As
Prosent:
6.06
Omsetning:
15 936
Resultat:
-707
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Ppc As
Prosent:
3.70
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Boligutvikling Hamar As
Prosent:
3.60
Omsetning:
9 732
Resultat:
-345
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Sagatoon As
Prosent:
1.36
Omsetning:
2
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Anter Holding As
Prosent:
0.89
Omsetning:
0
Resultat:
10 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cameralla As
Prosent:
0.44
Omsetning:
879
Resultat:
-3 627
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
De Historiske As
Prosent:
0.08
Poststed:
Bergen