Kjetil Titlestad

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 397
-559
2025
Stavern
Daglig leder
600
246
2025
Stavern
Daglig leder
740
403
2025
Stavern
Innehaver
Stavern
Daglig leder
0
-1 805
2025
Stavern
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
2 397
Resultat:
-559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
600
Resultat:
246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
740
Resultat:
403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Stavern
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 805
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
7 560
4 417
2025
Stavern
Styreleder
2 397
-559
2025
Stavern
Styremedlem
11 605
721
2025
Stavern
Styreleder
34 109
1 616
2025
Stavern
Styreleder
600
246
2025
Stavern
Styreleder
2 203
97
2025
Stokke
Styreleder
740
403
2025
Stavern
Styreleder
3 514
-1 388
2025
Nesttun
Styreleder
27 540
648
2025
Stokke
Styreleder
0
-1 805
2025
Stavern
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
7 560
Resultat:
4 417
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
2 397
Resultat:
-559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
27
Omsetning:
11 605
Resultat:
721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
16
Omsetning:
34 109
Resultat:
1 616
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
600
Resultat:
246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
2 203
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokke
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
740
Resultat:
403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
18
Omsetning:
3 514
Resultat:
-1 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Omsetning:
27 540
Resultat:
648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokke
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 805
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
60.00 %
34 109
1 616
2025
Stavern
0.05 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00 %
0
-1 805
2025
Stavern
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
Eierskap
Fritzøe Planteskole As
Prosent:
60.00 %
Omsetning:
34 109
Resultat:
1 616
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.05 %
Omsetning:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Smaragd Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 805
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn

Forbindelser

+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 6

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
7 560
4 417
2025
Stavern
100.00%
2 397
-559
2025
Stavern
100.00%
600
246
2025
Stavern
100.00%
2 203
97
2025
Stokke
100.00%
740
403
2025
Stavern
100.00%
Steinsholt
100.00%
Steinsholt
100.00%
27 540
648
2025
Stokke
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-63
2024
Lysaker
50.00%
3 514
-1 388
2025
Nesttun
33.33%
1 588
-2 128
2025
Larvik
2.80%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Blå Eiendom As
Prosent:
100.00
Omsetning:
7 560
Resultat:
4 417
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Brunla Herregaard As
Prosent:
100.00
Omsetning:
2 397
Resultat:
-559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Grønn Eiendom As
Prosent:
100.00
Omsetning:
600
Resultat:
246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Grønn Logistikk As
Prosent:
100.00
Omsetning:
2 203
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokke
Gul Eiendom AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
740
Resultat:
403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Høyt Og Lavt Aktivitets Konsepter As
Prosent:
100.00
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Klatreparker As
Prosent:
100.00
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket As
Prosent:
100.00
Poststed:
Steinsholt
Ra Gartneri As
Prosent:
100.00
Omsetning:
27 540
Resultat:
648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokke
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Høyt Og Lavt Trondheim As
Prosent:
55.00
Poststed:
Ranheim
Høyt Og Lavt Bergen As
Prosent:
50.00
Omsetning:
3 514
Resultat:
-1 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Kkd Invest As
Prosent:
33.33
Omsetning:
1 588
Resultat:
-2 128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
2.80
Omsetning:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Omsetning:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker