Svein Joakim Moen

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
5 461
7 995
2025
Lørenskog
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
5 461
Resultat:
7 995
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lørenskog
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 436
308
2025
Hvalstad
Styremedlem
74 696
-11 984
2025
Langhus
Styreleder
5 461
7 995
2025
Lørenskog
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
2 436
Resultat:
308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hvalstad
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
36
Omsetning:
74 696
Resultat:
-11 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langhus
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
5 461
Resultat:
7 995
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lørenskog
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
3 311
448 859
2025
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
292 000
10 236 000
2024
Oslo
50.00 %
5 461
7 995
2025
Lørenskog
0.29 %
7 103
6 945
2025
Oslo
0.01 %
0
319 835
2024
Oslo
0.00 %
0
17 000
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
4 201 000
3 951 000
2024
Oslo
Eierskap
Bouvet ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
3 311
Resultat:
448 859
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
292 000
Resultat:
10 236 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Pereco Holding AS
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
5 461
Resultat:
7 995
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lørenskog
Pref 2020 As
Prosent:
0.29 %
Omsetning:
7 103
Resultat:
6 945
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
R-Venture As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
319 835
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Sats Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
17 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
4 201 000
Resultat:
3 951 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
49
2025
Oslo
100.00%
Stavanger
100.00%
Oslo
100.00%
0
-18 626
2025
Oslo
100.00%
Sandefjord
100.00%
Sandefjord
100.00%
33
-109
2025
Oslo
100.00%
Sandefjord
100.00%
Sandefjord
100.00%
2 656
2 652
2025
Oslo
100.00%
Oslo
98.00%
Sandefjord
90.00%
4 265
-806
2025
Oslo
90.00%
8 795
-308
2025
Oslo
70.00%
0
49
2025
Fornebu
66.00%
4 959
-252
2025
Oslo
50.00%
Porsgrunn
49.04%
Stavanger
48.96%
Stavanger
45.10%
11 241
131
2025
Hafrsfjord
40.00%
74 696
-11 984
2025
Langhus
27.49%
0
319 835
2024
Oslo
24.69%
Stavanger
24.33%
Stavanger
24.25%
Stavanger
23.95%
Porsgrunn
23.36%
Stavanger
11.32%
23 434
-5 460
2025
Kristiansand S
7.81%
Stavanger
4.76%
Oslo
4.55%
Stavanger
3.86%
74 558
8 612
2025
Oslo
1.92%
0
-9 595
2025
Sandefjord
0.61%
2 479
2 242
2025
Oslo
0.47%
Oslo
0.35%
Oslo
0.29%
Trondheim
0.28%
Mo I Rana
0.22%
Billingstad
0.21%
Oslo
0.17%
Skatval
0.12%
0
-132
2025
Porsgrunn
0.10%
Oslo
0.04%
Sogndal
0.04%
0
-21
2025
Oslo
0.01%
Trondheim
0.00%
498 447
473 710
2025
Stavanger
Bmu As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hitecvision Advisory AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Stavanger
Inkognitogaten 33 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Inkognitogaten 33 Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-18 626
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jomfruland Bidco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandefjord
Langøytangen Bidco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandefjord
One Audit As
Prosent:
100.00
Omsetning:
33
Resultat:
-109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stavernsodden Bidco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandefjord
Svenner Bidco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandefjord
Viventi As
Prosent:
100.00
Omsetning:
2 656
Resultat:
2 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vivento As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Tvistein Bidco As
Prosent:
98.00
Poststed:
Sandefjord
Evolve Drift As
Prosent:
90.00
Omsetning:
4 265
Resultat:
-806
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Evolve Holding As
Prosent:
90.00
Omsetning:
8 795
Resultat:
-308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ims Cloud As
Prosent:
70.00
Omsetning:
0
Resultat:
49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Pavelon Office As
Prosent:
66.00
Omsetning:
4 959
Resultat:
-252
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sjøslag Restaurant As
Prosent:
50.00
Poststed:
Porsgrunn
Strøm Mat & Bar Holding As
Prosent:
49.67
Poststed:
Skien
Hv Capital Iv As
Prosent:
49.04
Poststed:
Stavanger
Hv Capital AS
Prosent:
48.96
Poststed:
Stavanger
Sola M600 As
Prosent:
45.10
Omsetning:
11 241
Resultat:
131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hafrsfjord
Movement AS
Prosent:
40.00
Omsetning:
74 696
Resultat:
-11 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langhus
R-Venture As
Prosent:
27.49
Omsetning:
0
Resultat:
319 835
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hv Capital Vii As
Prosent:
24.69
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nef 2 As
Prosent:
24.33
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nsof As
Prosent:
24.25
Poststed:
Stavanger
Builder As
Prosent:
23.95
Poststed:
Porsgrunn
Hv Capital Nef As
Prosent:
23.36
Poststed:
Stavanger
Swipload Technologies As
Prosent:
11.32
Omsetning:
23 434
Resultat:
-5 460
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Hv Capital Vi As
Prosent:
7.81
Poststed:
Stavanger
Learnlink Invest 1 As
Prosent:
5.26
Poststed:
Oslo
Ac Investors As
Prosent:
4.76
Poststed:
Oslo
Class Of '17 As
Prosent:
4.55
Poststed:
Stavanger
Axaz As
Prosent:
3.86
Omsetning:
74 558
Resultat:
8 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ignite Capital Fund I As
Prosent:
1.92
Omsetning:
0
Resultat:
-9 595
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Pref 2023 As
Prosent:
0.61
Omsetning:
2 479
Resultat:
2 242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Squareroot As
Prosent:
0.47
Poststed:
Oslo
Aristeia As
Prosent:
0.35
Poststed:
Oslo
Qrrnt As
Prosent:
0.29
Poststed:
Trondheim
The Coring Company As
Prosent:
0.28
Poststed:
Mo I Rana
Apprendly As
Prosent:
0.22
Poststed:
Billingstad
Grin As
Prosent:
0.21
Poststed:
Oslo
Sirk As
Prosent:
0.17
Poststed:
Skatval
Inkassoregisteret As
Prosent:
0.12
Poststed:
Oslo
Vitori As
Prosent:
0.12
Omsetning:
0
Resultat:
-132
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Accountflow As
Prosent:
0.10
Poststed:
Oslo
Eduplaytion As
Prosent:
0.04
Poststed:
Sogndal
Thefactory Angels Viii As
Prosent:
0.04
Omsetning:
0
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Picterus As
Prosent:
0.01
Poststed:
Trondheim
Hitecvision AS
Prosent:
0.00
Omsetning:
498 447
Resultat:
473 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger