Tore Haverstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
2 993
2025
Sør-Fron
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
2 993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sør-Fron
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
3 176
2025
Sør-Fron
Styremedlem
78
7 868
2025
Vinstra
Styremedlem
9 654
7 400
2025
Vinstra
Styremedlem
0
-861
2025
Vinstra
Varamedlem
413 030
-33 400
2025
Vinstra
Styremedlem
0
16
2025
Vinstra
Styremedlem
0
0
2025
Vinstra
Styreleder
0
2 993
2025
Sør-Fron
Styremedlem
22 880
3 987
2025
Vinstra
Styremedlem
43 898
-4 987
2025
Vinstra
Styreleder
24
-350
2025
Vinstra
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sør-Fron
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
78
Resultat:
7 868
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
9 654
Resultat:
7 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-861
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
117
Omsetning:
413 030
Resultat:
-33 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sør-Fron
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Omsetning:
22 880
Resultat:
3 987
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
43 898
Resultat:
-4 987
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
24
Resultat:
-350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
10.01 %
78
7 868
2025
Vinstra
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Grunder Consult AS
Prosent:
10.01 %
Omsetning:
78
Resultat:
7 868
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
9 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 9
Mann - Antall forbindelser: 6
Mann - Antall forbindelser: 4
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 2
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 2
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lillehammer
100.00%
Lillehammer
100.00%
Oslo
100.00%
Oslo
100.00%
Trondheim
100.00%
9 654
7 400
2025
Vinstra
100.00%
0
-861
2025
Vinstra
100.00%
Vinstra
100.00%
Vinstra
100.00%
Vinstra
89.85%
Lierstranda
65.84%
Lysaker
59.16%
Nesttun
50.00%
Vinstra
50.00%
Geilo
50.00%
Flå
50.00%
Fåvang
24.29%
Oslo
3.44%
0
5 703
2025
Oslo
0.05%
80
-75 173
2025
Oslo
0.01%
13 568
-154 086
2024
Oslo
Bryggeriet AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Lillehammer
Fåberggata 116-128 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lillehammer
Hystorsys As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Ppi Forvaltning As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Public Property Drift As
Prosent:
100.00
Poststed:
Trondheim
Public Property Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Tinde Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Omsetning:
9 654
Resultat:
7 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tinde Gruppen As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-861
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tinde Hytter As
Prosent:
100.00
Poststed:
Vinstra
Tinde Prosjekt As
Prosent:
100.00
Poststed:
Vinstra
Vena Fritidseiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Vinstra
Mosshydro As
Prosent:
89.85
Poststed:
Lierstranda
Wavetrain Systems AS
Prosent:
65.84
Poststed:
Lysaker
Hammertech AS
Prosent:
59.16
Poststed:
Nesttun
Gålå Muligheter As
Prosent:
50.00
Poststed:
Vinstra
Kikut 1030 As
Prosent:
50.00
Poststed:
Geilo
Turufjell Utleie 1 As
Prosent:
50.00
Poststed:
Flå
Varden Fjellandsby Ii As
Prosent:
50.00
Poststed:
Fåvang
Offentlig Bygg Askøy Invest As
Prosent:
32.30
Poststed:
Oslo
Terningen Invest As
Prosent:
24.29
Poststed:
Oslo
Bryggerikvartalet As
Prosent:
3.44
Omsetning:
0
Resultat:
5 703
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.05
Omsetning:
80
Resultat:
-75 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Public Property Invest Asa
Prosent:
0.01
Omsetning:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo