Bjørn Atle Jordan

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

22 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

22 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
590
831
2025
Indre Arna
Daglig leder
0
-35
2025
Indre Arna
Daglig leder
8 449
837
2025
Indre Arna
Daglig leder
532
-190
2025
Geilo
Daglig leder
0
-12
2025
Indre Arna
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
590
Resultat:
831
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-35
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
8 449
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
532
Resultat:
-190
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-37
2025
Indre Arna
Styremedlem
590
831
2025
Indre Arna
Styremedlem
573
94
2025
Bergen
Styreleder
0
-35
2025
Indre Arna
Styremedlem
0
-42
2025
Indre Arna
Styremedlem
0
-544
2025
Indre Arna
Styreleder
2 363
27
2025
Geilo
Styremedlem
8 449
837
2025
Indre Arna
Styremedlem
532
-190
2025
Geilo
Varamedlem
0
-293
2025
Indre Arna
Styremedlem
1 066
385
2025
Indre Arna
Styremedlem
476
275
2025
Espeland
Styreleder
35 500
801
2025
Espeland
Styremedlem
Indre Arna
Styremedlem
20 824
8 074
2025
Indre Arna
Varamedlem
2 873
1 790
2025
Indre Arna
Styremedlem
0
-12
2025
Indre Arna
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
590
Resultat:
831
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
573
Resultat:
94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-35
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
2 363
Resultat:
27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
8 449
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
532
Resultat:
-190
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-293
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
1 066
Resultat:
385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
476
Resultat:
275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Espeland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Omsetning:
35 500
Resultat:
801
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Espeland
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
20 824
Resultat:
8 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
2 873
Resultat:
1 790
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-37
2025
Indre Arna
Eierskap
Baj Invest AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
11 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 11
Mann - Antall forbindelser: 2
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 3

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
13.30%
35 500
801
2025
Espeland
12.00%
1 066
385
2025
Indre Arna
11.75%
476
275
2025
Espeland
10.00%
Indre Arna
1.00%
20 824
8 074
2025
Indre Arna
0.07%
71 342
-25 054
2025
Oslo
Rune Nordahl Entreprenørforretning As
Prosent:
13.30
Omsetning:
35 500
Resultat:
801
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Espeland
Norwegian Maritime Control Systems As
Prosent:
12.00
Omsetning:
1 066
Resultat:
385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Rune Nordahl Eiendom AS
Prosent:
11.75
Omsetning:
476
Resultat:
275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Espeland
Energikompetanse AS
Prosent:
10.00
Poststed:
Indre Arna
Storaneset Næringspark As
Prosent:
1.00
Omsetning:
20 824
Resultat:
8 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Saga Robotics As
Prosent:
0.07
Omsetning:
71 342
Resultat:
-25 054
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo