Martin Lier

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
7 127
48
2025
Alvdal
Innehaver
Alvdal
Daglig leder
0
-1
2025
Løten
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
7 127
Resultat:
48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løten
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
7 127
48
2025
Alvdal
Styremedlem
0
-1
2025
Løten
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
7 127
Resultat:
48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løten
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
23.89 %
7 127
48
2025
Alvdal
0.09 %
233 356
-7 792
2025
Alvdal
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.12 %
192 465
-3 962
2025
Røros
0.00 %
4 201 000
3 951 000
2024
Oslo
Eierskap
Alvdal Biovarme As
Prosent:
23.89 %
Omsetning:
7 127
Resultat:
48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.09 %
Omsetning:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Røros Slakteri As
Prosent:
0.12 %
Omsetning:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
4 201 000
Resultat:
3 951 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Oslo
100.00%
Røros
100.00%
Røros
100.00%
Røros
100.00%
Røros
100.00%
Røros
100.00%
Røros
51.00%
30 581
-2 674
2025
Os I Østerdalen
49.00%
Glåmos
42.57%
Røros
34.00%
10 343
244
2025
Glåmos
21.93%
Røros
20.00%
0
-1
2025
Løten
17.60%
1 319
64
2025
Tynset
16.13%
Os I Østerdalen
7.00%
Os I Østerdalen
6.91%
Os I Østerdalen
5.14%
Trondheim
4.86%
Røros
3.93%
233 356
-7 792
2025
Alvdal
1.73%
Tolga
1.72%
Røros
0.44%
Fannrem
0.24%
192 465
-3 962
2025
Røros
0.22%
Røros
Nk Import As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Ren Røros Digital As
Prosent:
100.00
Poststed:
Røros
Ren Røros Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Røros
Ren Røros El-Service As
Prosent:
100.00
Poststed:
Røros
Ren Røros Strøm As
Prosent:
100.00
Poststed:
Røros
Reneo As
Prosent:
100.00
Poststed:
Røros
Viermie As
Prosent:
100.00
Poststed:
Røros
Røroskjøtt As
Prosent:
51.00
Omsetning:
30 581
Resultat:
-2 674
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Nødslaktservice As
Prosent:
49.00
Poststed:
Glåmos
Røros Elektrohandel As
Prosent:
42.57
Poststed:
Røros
Aventus Green Technology As
Prosent:
34.00
Poststed:
Røros
Røros Dyretransportservice As
Prosent:
34.00
Omsetning:
10 343
Resultat:
244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glåmos
Røros Folkehøgskole Eiendom As
Prosent:
33.33
Poststed:
Røros
Røros Vekst As
Prosent:
21.93
Poststed:
Røros
Ånestad Biovarme As
Prosent:
20.00
Omsetning:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løten
Vingelen Nærvarme As
Prosent:
17.60
Omsetning:
1 319
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
16.13
Poststed:
Os I Østerdalen
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
9.49
Poststed:
Røros
Norsk Kjøtthandel As
Prosent:
7.38
Poststed:
Oslo
Os Trekultur AS
Prosent:
7.00
Poststed:
Os I Østerdalen
Ot Eiendom AS
Prosent:
6.91
Poststed:
Os I Østerdalen
Elekt As
Prosent:
5.14
Poststed:
Trondheim
Verket Røros As
Prosent:
4.86
Poststed:
Røros
Alvdal Skurlag As
Prosent:
3.93
Omsetning:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.73
Poststed:
Tolga
Røros Golfpark As
Prosent:
1.72
Poststed:
Røros
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Poststed:
Fannrem
Røros Slakteri As
Prosent:
0.24
Omsetning:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros As
Prosent:
0.22
Poststed:
Røros