Kjell Arne Grundstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1950 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1950 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Levanger
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Levanger
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 257
364
2025
Trondheim
Styremedlem
856
186
2025
Trofors
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
2 257
Resultat:
364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
856
Resultat:
186
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trofors
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
42
424 121
2025
Oslo
0.00 %
0
-69 406
2025
Dverberg
0.00 %
313 596
165 693
2025
Bergen
0.00 %
753 009
71 524
2025
Spikkestad
0.00 %
0
481 733
2025
Fredrikstad
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
42 000
475 000
2025
Trondheim
0.00 %
17 000
-741 000
2024
Lysaker
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
5.00 %
856
186
2025
Trofors
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Abg Sundal Collier Holding ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
42
Resultat:
424 121
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Elmera Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Elopak Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
753 009
Resultat:
71 524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Spikkestad
Europris Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
481 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Norbit Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
42 000
Resultat:
475 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nrc Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
17 000
Resultat:
-741 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Riisemgården As
Prosent:
5.00 %
Omsetning:
856
Resultat:
186
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trofors
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Dverberg
100.00%
0
-192
2025
Dverberg
100.00%
Mo I Rana
100.00%
Leirfjord
100.00%
8 278
3 581
2024
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
33.33%
Mo I Rana
25.00%
Mo I Rana
21.98%
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
Mo I Rana
11.87%
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
6.34%
Stadlandet
2.41%
Myre
2.19%
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.53%
Sandnessjøen
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00%
0
-69 406
2025
Dverberg
Andfjord Salmon As
Prosent:
100.00
Poststed:
Dverberg
Andfjord Salmon Midco As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Poststed:
Leirfjord
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 278
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Omsetning:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Omsetning:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Omsetning:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Omsetning:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Omsetning:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Omsetning:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Omsetning:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Omsetning:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Poststed:
Myre
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Omsetning:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Omsetning:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Omsetning:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Poststed:
Sandnessjøen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Poststed:
Trondheim
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00
Omsetning:
0
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg