Ivar Melås

Ikon av en person
Mann ( f. 1946 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1946 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Fannrem
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Fannrem
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.03 %
41 537
14 296
2025
Trondheim
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
243 000
4 627 000
2024
Kongsberg
0.00 %
0
488 000
2024
Sandvika
0.00 %
292 000
10 236 000
2024
Oslo
0.00 %
9 624
-103 566
2024
Tønsberg
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
-441
23 183
2025
Stavanger
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
As Bøndernes Hus
Prosent:
0.03 %
Omsetning:
41 537
Resultat:
14 296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
243 000
Resultat:
4 627 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kongsberg
Norconsult Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
488 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandvika
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
292 000
Resultat:
10 236 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Polight Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
9 624
Resultat:
-103 566
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Zaptec Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
2
2025
Trondheim
Mathall Trondheim As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim