Stian Gundersen

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
152 236
9 486
2025
Orkanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
80
Omsetning:
152 236
Resultat:
9 486
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
490
-1 457
2024
Oslo
0.00 %
293
-32 874
2024
Sandnes
0.00 %
0
481 733
2025
Fredrikstad
100.00 %
52
-50
2025
Sandnes
0.00 %
0
11 000
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.01 %
11 211
-20 238
2025
Lysaker
0.00 %
324 057
-92 683
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
100.00 %
0
-15
2025
Sandnes
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
490
Resultat:
-1 457
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Desert Control As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
293
Resultat:
-32 874
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandnes
Europris Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
481 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Ga Bikes As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
52
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Goodtech ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
11 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ocean Sun As
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
11 211
Resultat:
-20 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Photocure ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
324 057
Resultat:
-92 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Think Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lysaker
100.00%
Tananger
100.00%
30
-1
2025
Lysaker
100.00%
Oslo
100.00%
10 749
10 730
2025
Oslo
100.00%
8 278
3 581
2024
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
10.00%
109 748
11 203
2025
Tananger
6.34%
Stadlandet
2.60%
Lysaker
2.41%
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.64%
673
-2 003
2025
Lysaker
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.06%
11 211
-20 238
2025
Lysaker
Astrum Property As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Dynamic Digital Solutions As
Prosent:
100.00
Poststed:
Tananger
Dynamic Well Solutions Rental As
Prosent:
100.00
Poststed:
Tananger
Ocean Sun Systems As
Prosent:
100.00
Omsetning:
30
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 278
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Omsetning:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Omsetning:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Omsetning:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Omsetning:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Dynamic Cleaning Technology As
Prosent:
50.00
Poststed:
Tananger
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Omsetning:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Dynamic Well Solutions As
Prosent:
10.00
Omsetning:
109 748
Resultat:
11 203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Poststed:
Stadlandet
Chargerly As
Prosent:
2.60
Poststed:
Lysaker
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Omsetning:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Astrum Group As
Prosent:
0.64
Omsetning:
673
Resultat:
-2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Poststed:
Trondheim
Ocean Sun As
Prosent:
0.06
Omsetning:
11 211
Resultat:
-20 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker