Antoni Fadnes

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
267
-171
2025
Nesbru
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
267
Resultat:
-171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
267
-171
2025
Nesbru
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
267
Resultat:
-171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
498 447
473 710
2025
Stavanger
100.00 %
267
-171
2025
Nesbru
Eierskap
Hitecvision AS
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
498 447
Resultat:
473 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mantenere AS
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
267
Resultat:
-171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
410 243
58 274
2025
Stavanger
100.00%
Stavanger
100.00%
Stavanger
100.00%
Stavanger
75.65%
Stavanger
50.00%
Stavanger
49.04%
28 015
27 872
2025
Stavanger
48.96%
49 856
36 220
2025
Stavanger
24.69%
1 403 257
1 370 969
2025
Stavanger
24.33%
0
-4 842
2025
Stavanger
24.25%
99 344
100 772
2025
Stavanger
23.36%
13 853
6 623
2025
Stavanger
8.28%
Stavanger
7.81%
5 471
-12 472
2025
Stavanger
2.43%
0
365
2025
Stavanger
0.44%
101 737
-2 404
2025
Oslo
0.35%
Stavanger
Hitecvision Advisory AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
410 243
Resultat:
58 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hitecvision New Energy Fund As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Hvas As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stavanger
Hv Daytona Co-Invest As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stavanger
Pions As
Prosent:
75.65
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Eiendom As
Prosent:
50.00
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Iv As
Prosent:
49.04
Omsetning:
28 015
Resultat:
27 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital AS
Prosent:
48.96
Omsetning:
49 856
Resultat:
36 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Vii As
Prosent:
24.69
Omsetning:
1 403 257
Resultat:
1 370 969
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nef 2 As
Prosent:
24.33
Omsetning:
0
Resultat:
-4 842
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nsof As
Prosent:
24.25
Omsetning:
99 344
Resultat:
100 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nef As
Prosent:
23.36
Omsetning:
13 853
Resultat:
6 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hitecvision AS
Prosent:
8.28
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Vi As
Prosent:
7.81
Omsetning:
5 471
Resultat:
-12 472
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Teresoft As
Prosent:
2.43
Omsetning:
0
Resultat:
365
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Decisions As
Prosent:
0.44
Omsetning:
101 737
Resultat:
-2 404
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hv Storm Co-Invest As
Prosent:
0.35
Poststed:
Stavanger