Paul Ridola

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Arendal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Arendal
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
349
-58 325
2024
Oslo
Eierskap
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Risør Shipping Holding As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
349
Resultat:
-58 325
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
- Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-26
2025
Oslo
100.00%
Oslo
100.00%
10 749
10 730
2025
Oslo
100.00%
Bergen
100.00%
9 635
-677
2024
Bergen
100.00%
0
-11 989
2024
Oslo
100.00%
0
-15
2025
Oslo
85.00%
Bergen
2.09%
349
-58 325
2024
Oslo
Dltx Cloud As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Risør Bulk Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Risør Management As
Prosent:
100.00
Omsetning:
9 635
Resultat:
-677
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Risør Shipping As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-11 989
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Risør Venture As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Risør Bulk I As
Prosent:
85.00
Poststed:
Bergen
Risør Shipping Holding As
Prosent:
2.09
Omsetning:
349
Resultat:
-58 325
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo