Haktor Slåke

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-1 219
2025
Drøbak
Styremedlem
54 683
726
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-100
2025
Drøbak
Styremedlem
16 127
60 755
2024
Drøbak
Styremedlem
48
169
2025
Drøbak
Styremedlem
2 119
-204
2024
Drøbak
Styremedlem
4 701
2 055
2025
Drøbak
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
31
Omsetning:
54 683
Resultat:
726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
16 127
Resultat:
60 755
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
48
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
2 119
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
4 701
Resultat:
2 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
30.00 %
16 127
60 755
2024
Drøbak
30.00 %
48
169
2025
Drøbak
Eierskap
O H Slåke Invest As
Prosent:
30.00 %
Omsetning:
16 127
Resultat:
60 755
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Oh Slåke Holding As
Prosent:
30.00 %
Omsetning:
48
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 5
Mann - Antall forbindelser: 6

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Drøbak
100.00%
0
-24
2025
Drøbak
100.00%
Oslo
100.00%
Oslo
100.00%
0
-1 219
2025
Drøbak
100.00%
Drøbak
100.00%
Nøtterøy
100.00%
Oslo
100.00%
Drøbak
100.00%
Drøbak
100.00%
Drøbak
100.00%
Oslo
100.00%
Drøbak
100.00%
2 119
-204
2024
Drøbak
100.00%
4 016
208
2024
Drøbak
100.00%
Drøbak
100.00%
Drøbak
100.00%
4 701
2 055
2025
Drøbak
100.00%
Drøbak
100.00%
Drøbak
99.99%
Drøbak
75.00%
Drøbak
55.00%
54 683
726
2025
Drøbak
50.00%
Oslo
50.00%
Drøbak
50.00%
224
-759
2025
Drøbak
50.00%
Drøbak
50.00%
Drøbak
50.00%
264
219
2025
Drøbak
50.00%
16 670
135
2025
Drøbak
50.00%
6 418
360
2025
Drøbak
50.00%
0
-468
2024
Drøbak
50.00%
0
55
2025
Drøbak
33.33%
1 389
-1 050
2025
Drøbak
33.33%
8 593
1 918
2025
Drøbak
33.33%
0
-152
2025
Drøbak
25.00%
0
-10
2025
Drøbak
1.20%
Vestby
Aquila Holdings Investment As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Ås Nord Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Assi As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Axxis Multi Client As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Axxis Production As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Brekkeveien 61 AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Brekkeveien 61 Bolig As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Fjord Defence As
Prosent:
100.00
Poststed:
Nøtterøy
Fjord Defence Group As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Holter Nord As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Måna Næringspark As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Mlr Invest As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Museumsskogen As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Rogneveien 5 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
S Ventilasjon As
Prosent:
100.00
Omsetning:
2 119
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Slåke Invest Forvaltning As
Prosent:
100.00
Omsetning:
4 016
Resultat:
208
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Slåke Newco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Storgaten 18 Drøbak As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Tømrernes Feriehjem Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Umi Eiendom AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
4 701
Resultat:
2 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Vollskogen As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
X2 Wireless As
Prosent:
100.00
Poststed:
Drøbak
Vimpelfabrikken AS
Prosent:
99.99
Poststed:
Drøbak
S Rørteknikk As
Prosent:
75.00
Poststed:
Drøbak
Gulskogen Bolig- Og Næringsutvikling As
Prosent:
68.00
Poststed:
Reistad
Drøbak Rørleggerservice As
Prosent:
55.00
Omsetning:
54 683
Resultat:
726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Alicenborg Boligutvikling As
Prosent:
50.00
Poststed:
Drøbak
Ås Byutvikling Holding As
Prosent:
50.00
Poststed:
Drøbak
Ås Hageby Holding As
Prosent:
50.00
Poststed:
Oslo
Ås Nord As
Prosent:
50.00
Poststed:
Drøbak
Ds Follo As
Prosent:
50.00
Omsetning:
224
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Dyrløkke Drøbak As
Prosent:
50.00
Poststed:
Drøbak
Haneborgenga As
Prosent:
50.00
Poststed:
Drøbak
Klammerfresing As
Prosent:
50.00
Omsetning:
264
Resultat:
219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
S Anlegg As
Prosent:
50.00
Omsetning:
16 670
Resultat:
135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
S Bygg As
Prosent:
50.00
Omsetning:
6 418
Resultat:
360
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Storgaten As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-468
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Viking Spirit As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
55
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Bls As
Prosent:
33.33
Omsetning:
1 389
Resultat:
-1 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Drøbak Næringspark As
Prosent:
33.33
Omsetning:
8 593
Resultat:
1 918
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Oslofjord Utvikling AS
Prosent:
33.33
Omsetning:
0
Resultat:
-152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Dyrløkke As
Prosent:
25.00
Omsetning:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Fjord Defence Group Asa
Prosent:
1.96
Poststed:
Oslo
Faun Pharma AS
Prosent:
1.20
Poststed:
Vestby
Turnstone Private Equity Fund Iii As
Prosent:
0.28
Poststed:
Oslo