Rmg Holding AS

Org.nr: 989258966
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.38 %
20 815
-50 422
2024
Asker
33.33 %
2 144
612
2024
Larvik
0.49 %
8
-6 309
2024
Kragerø
50.00 %
26
-55
2024
Sandvika
0.00 %
17 000
-741 000
2024
Lysaker
100.00 %
133
-1 031
2024
Lillestrøm
10.00 %
50
-235
2024
Kragerø
Eierskap
00Nation As
Prosent:
0.38 %
Omsetning:
20 815
Resultat:
-50 422
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Asker
Byggtømrer Norge As
Prosent:
33.33 %
Omsetning:
2 144
Resultat:
612
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Larvik
Fsys As
Prosent:
0.49 %
Omsetning:
8
Resultat:
-6 309
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kragerø
Hubee As
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
26
Resultat:
-55
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandvika
Nrc Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
17 000
Resultat:
-741 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Peak Merch AS
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
133
Resultat:
-1 031
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lillestrøm
Shape Regime Norway As
Prosent:
10.00 %
Omsetning:
50
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kragerø

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lysaker
28.04%
Oslo
25.00%
0
0
2025
Moss
4.40%
8
-6 309
2024
Kragerø
1.05%
54
-10 125
2024
Oslo
0.21%
Lysaker
Nrc Group Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Purpose It As
Prosent:
28.04
Poststed:
Oslo
Premium Motorsport Insurance As
Prosent:
25.00
Omsetning:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Grønne Forsikringer As
Prosent:
6.87
Poststed:
Oslo
Fsys As
Prosent:
4.40
Omsetning:
8
Resultat:
-6 309
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kragerø
Råtass Gruppen As
Prosent:
1.05
Omsetning:
54
Resultat:
-10 125
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Nrc Group Asa
Prosent:
0.21
Poststed:
Lysaker