Ølen Betong Gruppen As

Org.nr: 927550164
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
4 611
-173
2025
Ølensvåg
50.00 %
6 295
-1 195
2025
Nærbø
100.00 %
27 299
3 460
2025
Ølensvåg
50.00 %
0
66 126
2025
Kongsvinger
40.00 %
0
90
2025
Stavanger
50.00 %
6 785
4 534
2025
Ølensvåg
3.74 %
63
14 178
2025
Ølensvåg
0.00 %
11 317 000
6 962 000
2025
Stavanger
25.00 %
16 812
-256
2025
Tonstad
33.33 %
0
-25
2025
Ølensvåg
33.33 %
0
0
2025
Ølensvåg
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Fixprofil AS
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
4 611
Resultat:
-173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Gismarvik Bygget As
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
6 295
Resultat:
-1 195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nærbø
Haugaland Containerservice As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
27 299
Resultat:
3 460
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Nordic Concrete Group As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
66 126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Omfar As
Prosent:
40.00 %
Resultat:
90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ribe & Dahle Eiendom AS
Prosent:
50.00 %
Omsetning:
6 785
Resultat:
4 534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
3.74 %
Omsetning:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Sparebank 1 Sør-Norge Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
11 317 000
Resultat:
6 962 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Svb-eiendom As
Prosent:
25.00 %
Omsetning:
16 812
Resultat:
-256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonstad
Ølensvåg Utvikling As
Prosent:
33.33 %
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Ørs Eiendom As
Prosent:
33.33 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Kongsvinger
100.00%
Kongsvinger
100.00%
1 403
1 079
2025
Ølensvåg
100.00%
Haugesund
100.00%
Haugesund
100.00%
Ølensvåg
100.00%
Ølensvåg
100.00%
Haugesund
100.00%
Haugesund
100.00%
Kongsvinger
100.00%
Harstad
100.00%
Kongsvinger
100.00%
8 568
6 058
2025
Ølensvåg
100.00%
14 105
11 751
2025
Kongsvinger
100.00%
Kongsvinger
100.00%
Ølensvåg
100.00%
Kongsvinger
100.00%
0
-739
2025
Kongsvinger
100.00%
0
-16
2025
Kongsvinger
100.00%
Ølensvåg
100.00%
38 832
70 270
2025
Ølensvåg
100.00%
Ølensvåg
100.00%
Ølensvåg
100.00%
2 244
1 872
2025
Sandnes
100.00%
Sauda
100.00%
Kongsvinger
100.00%
Kongsvinger
100.00%
Kongsvinger
80.00%
Arendal
60.02%
Kongsvinger
51.00%
Ølensvåg
51.00%
Ølensvåg
51.00%
Ølensvåg
51.00%
Ølensvåg
50.00%
Kongsvinger
50.00%
Haugesund
50.00%
Ølensvåg
50.00%
Tonstad
49.00%
Frogner
33.33%
1 216
7
2025
Lyngdal
33.33%
Stavanger
30.56%
337 230
9 559
2025
Årdal I Ryfylke
26.85%
Hjelmeland
15.11%
Haugesund
11.56%
Ølensvåg
10.01%
Haugesund
6.21%
Stord
3.82%
213 722
322 040
2025
Haugesund
0.87%
63
14 178
2025
Ølensvåg
0.19%
Etne
Alltid Betong As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Bull Betongpumping As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Dalen Eiendom AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 403
Resultat:
1 079
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Endra As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Fagne As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Forsand Sandkompani AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Hårr Betong As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Haugaland Kraft Energi As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Fiber As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Havnevegen 42 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Hgb Betong As
Prosent:
100.00
Poststed:
Harstad
Hgb Betong Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Jærbetongbygget As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 568
Resultat:
6 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Kongsvinger Betong AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
14 105
Resultat:
11 751
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Kongsvinger Betong Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Myrvegen 18 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Ncg Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Ncg Eiendom Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-739
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Ncg Sementimport As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Nor Aggregates As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Øb Group As
Prosent:
100.00
Omsetning:
38 832
Resultat:
70 270
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Ølen Betong As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Ølen Betong Transport As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Sandnes Betong Eiendom As
Prosent:
100.00
Omsetning:
2 244
Resultat:
1 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Sauda Aqua As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sauda
Skedsmo Betong AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Skedsmo Betong Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Storvik Eiendom AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Kongsvinger
Afiber As
Prosent:
80.00
Poststed:
Arendal
Ncg Transport As
Prosent:
60.02
Poststed:
Kongsvinger
Sunnhordland Kraftlag As
Prosent:
59.68
Poststed:
Stord
Øb Ålesund Betong As
Prosent:
51.00
Poststed:
Ølensvåg
Odda Betong As
Prosent:
51.00
Poststed:
Ølensvåg
Ribe Betong AS
Prosent:
51.00
Poststed:
Ølensvåg
Sjb Gruppen As
Prosent:
51.00
Poststed:
Ølensvåg
Betong Øst As
Prosent:
50.00
Poststed:
Kongsvinger
Havnekraft As
Prosent:
50.00
Poststed:
Haugesund
Ribes Betongpumping AS
Prosent:
50.00
Poststed:
Ølensvåg
Svb Gruppen As
Prosent:
50.00
Poststed:
Tonstad
Bulktransport Øst As
Prosent:
49.00
Poststed:
Frogner
Hsn Eiendom As
Prosent:
33.33
Omsetning:
1 216
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Sensortech Holding As
Prosent:
33.33
Poststed:
Stavanger
Årdal Aqua As
Prosent:
30.56
Omsetning:
337 230
Resultat:
9 559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årdal I Ryfylke
No-Uk Com Holding As
Prosent:
26.85
Poststed:
Hjelmeland
Deep Wind Offshore Norway Holdco As
Prosent:
18.75
Poststed:
Haugesund
Sustainable Energy Holding As
Prosent:
16.67
Poststed:
Stord
Deep Wind Offshore As
Prosent:
15.11
Poststed:
Haugesund
Vågen Bygdasenter As
Prosent:
11.56
Poststed:
Ølensvåg
Norwegian Offshore Wind As
Prosent:
10.01
Poststed:
Haugesund
Atheno AS
Prosent:
6.21
Poststed:
Stord
Haugaland Kraft As
Prosent:
3.82
Omsetning:
213 722
Resultat:
322 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.87
Omsetning:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Grannar AS
Prosent:
0.19
Poststed:
Etne
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.04
Poststed:
Oslo