Espen Nicolaysen

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-50
2025
Vollen
Daglig leder
8 839
239
2025
Nesbru
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vollen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
9
Omsetning:
8 839
Resultat:
239
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-50
2025
Vollen
Styremedlem
8 839
239
2025
Nesbru
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vollen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Omsetning:
8 839
Resultat:
239
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-50
2025
Vollen
0.01 %
5 569
48 086
2025
Oslo
0.00 %
193 309
85 156
2025
Sandnes
42.50 %
8 839
239
2025
Nesbru
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
292 000
10 236 000
2024
Oslo
0.00 %
88 261
-281 282
2025
Oslo
0.00 %
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00 %
0
-14 573
2025
Lysaker
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
Eierskap
Espen Nicolaysen As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vollen
Inin Group As
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kraft Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
193 309
Resultat:
85 156
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Kursagenten As
Prosent:
42.50 %
Omsetning:
8 839
Resultat:
239
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
292 000
Resultat:
10 236 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Otovo Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
88 261
Resultat:
-281 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Softox Solutions As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Tingvatn
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
Nes På Hedmarken
100.00%
Kolbotn
100.00%
Hamar
100.00%
Narvik
100.00%
Oslo
100.00%
Nannestad
100.00%
Ingeberg
100.00%
Kolbotn
100.00%
15 363
197
2025
Lysaker
100.00%
Lismarka
100.00%
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Oslo
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
3.19%
5 569
48 086
2025
Oslo
0.67%
98 118
970
2025
Oslo
0.00%
0
-14 573
2025
Lysaker
Banefjell As
Prosent:
100.00
Poststed:
Tingvatn
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Omsetning:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Poststed:
Nannestad
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Ingeberg
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Poststed:
Kolbotn
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Omsetning:
15 363
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lismarka
Trasé As
Prosent:
100.00
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Omsetning:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Omsetning:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Inin Group As
Prosent:
3.19
Omsetning:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Foodspace As
Prosent:
0.67
Omsetning:
98 118
Resultat:
970
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Omsetning:
0
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker