Ivar Skaug

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
1.67 %
0
-29
2024
Trondheim
1.80 %
0
0
2024
Bergen
0.02 %
252
-2 350
2025
Bergen
0.64 %
0
-263
2025
Meldal
0.10 %
56
-262
2024
Tiller
13.35 %
0
-98
2024
Tiller
3.97 %
320
-981
2025
Melhus
21.04 %
0
-371
2024
Tiller
0.25 %
2 943
-198
2024
Tiller
Eierskap
Ardena As
Prosent:
1.67 %
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Captar AS
Prosent:
1.80 %
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Geddit As
Prosent:
0.02 %
Omsetning:
252
Resultat:
-2 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Iborg As
Prosent:
0.64 %
Resultat:
-263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Moore Group As
Prosent:
0.10 %
Omsetning:
56
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norkapital Holding AS
Prosent:
13.35 %
Resultat:
-98
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norwaters Holding As
Prosent:
3.97 %
Omsetning:
320
Resultat:
-981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Staurin As
Prosent:
21.04 %
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Unit Forsikring As
Prosent:
0.25 %
Omsetning:
2 943
Resultat:
-198
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-3
2024
Trondheim
100.00%
8
-306
2025
Melhus
100.00%
5 413
-2 396
2023
Tiller
98.03%
202
-408
2023
Tiller
81.79%
2 943
-198
2024
Tiller
75.00%
0
-9
2024
Tiller
62.67%
0
-567
2024
Tiller
62.50%
0
-9
2024
Tiller
58.03%
0
0
2024
Bergen
38.17%
0
-98
2024
Tiller
33.02%
56
-262
2024
Tiller
1.05%
Oslo
0.59%
0
-263
2025
Meldal
0.48%
320
-981
2025
Melhus
0.06%
Tiller
Almås Og Rønning Rådgivning As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Go2life Liquids As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Moore Solutions As
Prosent:
100.00
Omsetning:
5 413
Resultat:
-2 396
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Tiller
Moore Partners As
Prosent:
98.03
Omsetning:
202
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Tiller
Nef Kapitalforvaltning As
Prosent:
83.34
Poststed:
Oslo
Unit Forsikring As
Prosent:
81.79
Omsetning:
2 943
Resultat:
-198
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norinvest3 As
Prosent:
75.00
Omsetning:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norinvest1 As
Prosent:
62.67
Omsetning:
0
Resultat:
-567
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norinvest2 As
Prosent:
62.50
Omsetning:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Captar AS
Prosent:
58.03
Omsetning:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Norkapital Holding AS
Prosent:
38.17
Omsetning:
0
Resultat:
-98
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Moore Group As
Prosent:
33.02
Omsetning:
56
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Nef Gruppen As
Prosent:
1.05
Poststed:
Oslo
Iborg As
Prosent:
0.59
Omsetning:
0
Resultat:
-263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Norwaters Holding As
Prosent:
0.48
Omsetning:
320
Resultat:
-981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Moore Investment As
Prosent:
0.06
Poststed:
Tiller