Christer Ottesen Tangerås

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.76 %
1 624
832
2025
Rådal
0.04 %
3 173
-8 783
2024
Bergen
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.01 %
11 028
-108 088
2025
Bergen
0.00 %
30 733
-10 176
2025
Sistranda
0.10 %
2 567
-22 081
2025
Oslo
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
324 057
-92 683
2025
Oslo
0.00 %
13 568
-154 086
2024
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
Eierskap
Biosystems As
Prosent:
0.76 %
Omsetning:
1 624
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Diggecard As
Prosent:
0.04 %
Omsetning:
3 173
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
441 953
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lifecare Asa
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
11 028
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Måsøval As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
30 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Naardic As
Prosent:
0.10 %
Omsetning:
2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Photocure ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
324 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Public Property Invest Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
13 568
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 377 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
15 864
4 474
2024
Bergen
100.00%
125 797
12 379
2025
Sistranda
100.00%
75 302
25 478
2024
Åsenfjord
100.00%
31 457
1 128
2025
Sistranda
100.00%
447 258
82 345
2024
Sistranda
100.00%
1 383
774
2025
Vartdal
100.00%
36 145
-36 685
2024
Knarrlagsund
100.00%
51 037
13 639
2024
Sistranda
100.00%
91 144
9 036
2024
Sistranda
100.00%
7 515
-174
2024
Sistranda
100.00%
4 432
-9 315
2024
Ålesund
100.00%
349 381
59 082
2024
Sistranda
100.00%
44 517
3 675
2024
Norangsfjorden
100.00%
24 485
-1 432
2024
Vartdal
100.00%
667
-17 014
2025
Oslo
100.00%
11 215
352
2025
Oslo
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
65.00%
2 312 407
7 999
2024
Averøy
0.73%
0
-534
2025
Bergen
0.02%
2 567
-22 081
2025
Oslo
Diggecard Solutions As
Prosent:
100.00
Omsetning:
15 864
Resultat:
4 474
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Måsøval Akva As
Prosent:
100.00
Omsetning:
125 797
Resultat:
12 379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Åsen As
Prosent:
100.00
Omsetning:
75 302
Resultat:
25 478
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Åsenfjord
Måsøval Crew As
Prosent:
100.00
Omsetning:
31 457
Resultat:
1 128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Drift As
Prosent:
100.00
Omsetning:
447 258
Resultat:
82 345
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Eiendom Sunnmøre As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 383
Resultat:
774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vartdal
Måsøval Harvest As
Prosent:
100.00
Omsetning:
36 145
Resultat:
-36 685
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Knarrlagsund
Måsøval Laksåvika As
Prosent:
100.00
Omsetning:
51 037
Resultat:
13 639
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Lisens As
Prosent:
100.00
Omsetning:
91 144
Resultat:
9 036
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Processing As
Prosent:
100.00
Omsetning:
7 515
Resultat:
-174
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Sales As
Prosent:
100.00
Omsetning:
4 432
Resultat:
-9 315
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Måsøval Service As
Prosent:
100.00
Omsetning:
349 381
Resultat:
59 082
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Urke As
Prosent:
100.00
Omsetning:
44 517
Resultat:
3 675
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Norangsfjorden
Måsøval Vartdal As
Prosent:
100.00
Omsetning:
24 485
Resultat:
-1 432
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vartdal
Naardic Tech As
Prosent:
100.00
Omsetning:
667
Resultat:
-17 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Naardic Training As
Prosent:
100.00
Omsetning:
11 215
Resultat:
352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Poststed:
Bergen
Pure Norwegian Seafood AS
Prosent:
65.00
Omsetning:
2 312 407
Resultat:
7 999
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Averøy
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Poststed:
Bergen
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
16.33
Poststed:
Trondheim
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Omsetning:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Naardic As
Prosent:
0.02
Omsetning:
2 567
Resultat:
-22 081
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo