Andreas Nesse Persson

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Hjellestad
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hjellestad
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
30 733
-10 176
2025
Sistranda
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
437 530
36 088
2024
Trondheim
50.00 %
0
-10
2025
Paradis
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Måsøval As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
30 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
872 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
34 272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
6 508
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Xplora Technologies As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
437 530
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Yobbar As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Paradis

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
125 797
12 379
2025
Sistranda
100.00%
75 302
25 478
2024
Åsenfjord
100.00%
31 457
1 128
2025
Sistranda
100.00%
447 258
82 345
2024
Sistranda
100.00%
1 383
774
2025
Vartdal
100.00%
36 145
-36 685
2024
Knarrlagsund
100.00%
51 037
13 639
2024
Sistranda
100.00%
91 144
9 036
2024
Sistranda
100.00%
7 515
-174
2024
Sistranda
100.00%
4 432
-9 315
2024
Ålesund
100.00%
349 381
59 082
2024
Sistranda
100.00%
44 517
3 675
2024
Norangsfjorden
100.00%
24 485
-1 432
2024
Vartdal
100.00%
8 278
3 581
2024
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
Oslo
100.00%
0
181
2024
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
65.00%
2 312 407
7 999
2024
Averøy
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
Stadlandet
2.41%
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.20%
437 530
36 088
2024
Trondheim
Måsøval Akva As
Prosent:
100.00
Omsetning:
125 797
Resultat:
12 379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Åsen As
Prosent:
100.00
Omsetning:
75 302
Resultat:
25 478
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Åsenfjord
Måsøval Crew As
Prosent:
100.00
Omsetning:
31 457
Resultat:
1 128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Drift As
Prosent:
100.00
Omsetning:
447 258
Resultat:
82 345
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Eiendom Sunnmøre As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 383
Resultat:
774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vartdal
Måsøval Harvest As
Prosent:
100.00
Omsetning:
36 145
Resultat:
-36 685
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Knarrlagsund
Måsøval Laksåvika As
Prosent:
100.00
Omsetning:
51 037
Resultat:
13 639
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Lisens As
Prosent:
100.00
Omsetning:
91 144
Resultat:
9 036
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Processing As
Prosent:
100.00
Omsetning:
7 515
Resultat:
-174
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Sales As
Prosent:
100.00
Omsetning:
4 432
Resultat:
-9 315
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Måsøval Service As
Prosent:
100.00
Omsetning:
349 381
Resultat:
59 082
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Urke As
Prosent:
100.00
Omsetning:
44 517
Resultat:
3 675
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Norangsfjorden
Måsøval Vartdal As
Prosent:
100.00
Omsetning:
24 485
Resultat:
-1 432
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vartdal
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
8 278
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Omsetning:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Omsetning:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Omsetning:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xplora Hjelpeselskap As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xplora Mobile As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Xplora Mobile Holding As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
181
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Omsetning:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Pure Norwegian Seafood AS
Prosent:
65.00
Omsetning:
2 312 407
Resultat:
7 999
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Averøy
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Omsetning:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Omsetning:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
16.33
Poststed:
Trondheim
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Omsetning:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Omsetning:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Xplora Technologies As
Prosent:
0.20
Omsetning:
437 530
Resultat:
36 088
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim