Bent Ola Trondsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Snåsa
Daglig leder
0
-309
2025
Snåsa
Daglig leder
Snåsa
Daglig leder
Snåsa
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-309
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Snåsa
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-309
2025
Snåsa
Styremedlem
47
11
2025
Snåsa
Styreleder
Snåsa
Styreleder
Snåsa
Styreleder
Snåsa
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-309
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
47
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Snåsa
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
490
-1 457
2024
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
0
-309
2025
Snåsa
0.01 %
7 619
-11 917
2025
Stord
33.33 %
47
11
2025
Snåsa
0.01 %
125
-16 905
2024
Glomfjord
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
490
Resultat:
-1 457
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Granholt Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-309
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Greenstat As
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Hafella As
Prosent:
33.33 %
Omsetning:
47
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Polarfisk- As
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
125
Resultat:
-16 905
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Glomfjord
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 2
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Stord
100.00%
Stord
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
80.00%
Arendal
56.04%
Arendal
50.00%
Porsgrunn
42.86%
Lillestrøm
25.01%
Steinkjer
16.13%
Oslo
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
10.54%
Isdalstø
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.48%
Oslo
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
0.06%
28 549
-7 523
2025
Snåsa
Agder Hydrogen Hub As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stord
Glomfjord Hydrogen As
Prosent:
100.00
Poststed:
Stord
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Omsetning:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Omsetning:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Glamsland Solar As
Prosent:
80.00
Poststed:
Arendal
Elgane Vind As
Prosent:
56.04
Poststed:
Arendal
Engene Solar As
Prosent:
50.00
Poststed:
Porsgrunn
Viken Hydrogen As
Prosent:
42.86
Poststed:
Lillestrøm
Rørvik Hydrogen Hub As
Prosent:
25.01
Poststed:
Steinkjer
Ev Kiosk As
Prosent:
16.13
Poststed:
Oslo
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Omsetning:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Htwo-Fuel As
Prosent:
10.54
Poststed:
Isdalstø
Neptun Glomfjord Green Ammonia As
Prosent:
10.10
Poststed:
Glomfjord
Greenstat As
Prosent:
0.84
Omsetning:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Tidetec AS
Prosent:
0.48
Poststed:
Oslo
Evoy As
Prosent:
0.20
Omsetning:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Omsetning:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Snåsavann As
Prosent:
0.06
Omsetning:
28 549
Resultat:
-7 523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa