Sjur Arneson

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Hafrsfjord
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hafrsfjord
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-140
2024
Sandnes
Styremedlem
3 010
-6 712
2024
Årdal I Ryfylke
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-140
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandnes
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
3 010
Resultat:
-6 712
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Årdal I Ryfylke
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
490
-1 457
2024
Oslo
5.00 %
2 903
-5 753
2024
Stavanger
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
2.67 %
0
-140
2024
Sandnes
0.00 %
808 101
-32 876
2025
Trondheim
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
490
Resultat:
-1 457
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Goe-ip As
Prosent:
5.00 %
Omsetning:
2 903
Resultat:
-5 753
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norfill Holding As
Prosent:
2.67 %
Resultat:
-140
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandnes
Okea Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
808 101
Resultat:
-32 876
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 2

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 201
1 118
2024
Stavanger
88.58%
3 010
-6 712
2024
Årdal I Ryfylke
48.99%
0
-140
2024
Sandnes
0.69%
2 903
-5 753
2024
Stavanger
Goe-chalk As
Prosent:
100.00
Omsetning:
5 201
Resultat:
1 118
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Norfill Sports As
Prosent:
88.58
Omsetning:
3 010
Resultat:
-6 712
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Årdal I Ryfylke
Norfill Holding As
Prosent:
48.99
Omsetning:
0
Resultat:
-140
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandnes
Goe-ip As
Prosent:
0.69
Omsetning:
2 903
Resultat:
-5 753
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger