Eivind Roar Brauer

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
46 014
7 840
2025
Bekkestua
Styremedlem
0
7 789
2025
Bekkestua
Styreleder
1 817
4 696
2025
Bekkestua
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
11
Omsetning:
46 014
Resultat:
7 840
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
7 789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
1 817
Resultat:
4 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.06 %
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00 %
0
-14 573
2025
Lysaker
22.56 %
0
7 789
2025
Bekkestua
33.33 %
1 817
4 696
2025
Bekkestua
0.00 %
4 201 000
3 951 000
2024
Oslo
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Haga Golf AS
Prosent:
0.06 %
Omsetning:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Softox Solutions As
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sysplan Holding AS
Prosent:
22.56 %
Resultat:
7 789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Sysplan Invest AS
Prosent:
33.33 %
Omsetning:
1 817
Resultat:
4 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
4 201 000
Resultat:
3 951 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 3
Mann - Antall forbindelser: 2

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
15 363
197
2025
Lysaker
100.00%
46 014
7 840
2025
Bekkestua
10.00%
0
-3
2025
Sandvika
9.77%
0
7 789
2025
Bekkestua
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.00%
0
-14 573
2025
Lysaker
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Omsetning:
15 363
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sysplan AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
46 014
Resultat:
7 840
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Malmskriverveien AS
Prosent:
10.00
Omsetning:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Sysplan Holding AS
Prosent:
9.77
Omsetning:
0
Resultat:
7 789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Omsetning:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Omsetning:
0
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker