Jarle Sjurseike

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

18 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

18 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
3 435
-364
2025
Bygland
Daglig leder
Øvre Vats
Daglig leder
1 350 085
26 740
2025
Øvre Vats
Daglig leder
0
0
2025
Øvre Vats
Daglig leder
310 993
6 041
2025
Øvre Vats
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
3 435
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bygland
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
69
Omsetning:
1 350 085
Resultat:
26 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
310 993
Resultat:
6 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 435
-364
2025
Bygland
Styremedlem
125
-1
2025
Sandeid
Styreleder
0
-18
2025
Øvre Vats
Styremedlem
Øvre Vats
Styremedlem
1 350 085
26 740
2025
Øvre Vats
Styreleder
522 609
3 385
2025
Øvre Vats
Styreleder
188 744
1 881
2025
Øvre Vats
Styreleder
310 993
6 041
2025
Øvre Vats
Styremedlem
0
-195
2025
Øvre Vats
Styremedlem
37 298
-18 041
2025
Avaldsnes
Styreleder
0
-169
2025
Øvre Vats
Styremedlem
520 104
9 154
2025
Øvre Vats
Styremedlem
561
153
2023
Nedre Vats
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
3 435
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bygland
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
125
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandeid
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
69
Omsetning:
1 350 085
Resultat:
26 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
14
Omsetning:
522 609
Resultat:
3 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
188 744
Resultat:
1 881
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
310 993
Resultat:
6 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Omsetning:
37 298
Resultat:
-18 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Omsetning:
520 104
Resultat:
9 154
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
561
Resultat:
153
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Nedre Vats
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
0
-18
2025
Øvre Vats
0.00 %
292 000
10 236 000
2024
Oslo
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00 %
124 000
1 677 000
2025
Oslo
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
10 943 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
86 537 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
67 956 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Jase As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
292 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
678 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Veidekke ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
- Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 7
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 3
- Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
- Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Øvre Vats
100.00%
Øvre Vats
70.00%
Øvre Vats
60.00%
Bygland
51.00%
Øvre Vats
50.00%
Sandeid
50.00%
Øvre Vats
33.33%
Nedre Vats
25.00%
0
42
2025
Øvre Vats
25.00%
Øvre Vats
25.00%
Aksdal
25.00%
750
609
2025
Øvre Vats
22.50%
Øvre Vats
20.00%
Førresfjorden
20.00%
Avaldsnes
13.83%
Rudshøgda
5.13%
Ølensvåg
3.60%
Ølensvåg
3.57%
Førde
2.00%
Åkrehamn
1.14%
Kristiansand S
1.00%
0
1 366
2025
Øvre Vats
0.00%
Oslo
Knapphus 5576 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Øvre Vats
Nnp Parsell 4 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Energi AS
Prosent:
70.00
Poststed:
Øvre Vats
Bygland Utvikling As
Prosent:
60.00
Poststed:
Bygland
Knapphus Energi Norge As
Prosent:
51.00
Poststed:
Øvre Vats
Energy Hub As
Prosent:
50.00
Poststed:
Sandeid
Knapphus Eiendom AS
Prosent:
50.00
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus 2 As
Prosent:
33.33
Poststed:
Nedre Vats
Knapphus Investering As
Prosent:
25.00
Omsetning:
0
Resultat:
42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Nærenergi As
Prosent:
25.00
Poststed:
Øvre Vats
Nærenergi Invest As
Prosent:
25.00
Poststed:
Aksdal
Tromsnesvegen 3 As
Prosent:
25.00
Omsetning:
750
Resultat:
609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Dekk & Bilverksted AS
Prosent:
22.50
Poststed:
Øvre Vats
Bokn Lager As
Prosent:
20.00
Poststed:
Førresfjorden
Knapphus Storbilverksted Eiendom As
Prosent:
20.00
Poststed:
Øvre Vats
Molgas Mobility As
Prosent:
20.00
Poststed:
Avaldsnes
Litra AS
Prosent:
13.83
Poststed:
Rudshøgda
Medvind24 Næringshage As
Prosent:
5.13
Poststed:
Ølensvåg
Vindafjord Tomteselskap AS
Prosent:
3.60
Poststed:
Ølensvåg
Smart Connect As
Prosent:
3.57
Poststed:
Førde
Norsepure As
Prosent:
2.00
Poststed:
Åkrehamn
Depo Solutions As
Prosent:
1.14
Poststed:
Kristiansand S
Knapphus Invest As
Prosent:
1.00
Omsetning:
0
Resultat:
1 366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Norgesgruppen ASA
Prosent:
0.00
Poststed:
Oslo