Håkon Eidsvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
17 000
-741 000
2024
Lysaker
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.28 %
6 607
28 205
2025
Ulsteinvik
10.00 %
100
250
2025
Ulsteinvik
Eierskap
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Nrc Group Asa
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
17 000
Resultat:
-741 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Ulstein Marine Technology AS
Prosent:
0.28 %
Omsetning:
6 607
Resultat:
28 205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Ulstein Technology AS
Prosent:
10.00 %
Omsetning:
100
Resultat:
250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
528
-38
2025
Ulsteinvik
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-63
2024
Lysaker
100.00%
32 138
-774
2025
Hareid
95.00%
454 574
16 695
2025
Hareid
91.00%
182 041
11 936
2025
Fosnavåg
53.90%
133 247
21 557
2025
Søvik
51.00%
Åseral
45.45%
6 630
1 178
2025
Ulsteinvik
29.10%
0
607
2025
Ulsteinvik
5.26%
Ålesund
5.26%
6 607
28 205
2025
Ulsteinvik
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Hovden Klubbhus AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
528
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Ulmatec Services As
Prosent:
100.00
Omsetning:
32 138
Resultat:
-774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hareid
Ulmatec Handling Systems As
Prosent:
95.00
Omsetning:
454 574
Resultat:
16 695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hareid
Ulmatec Skipsservice As
Prosent:
91.00
Omsetning:
182 041
Resultat:
11 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Ulmatec Pyro As
Prosent:
53.90
Omsetning:
133 247
Resultat:
21 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søvik
West Inspection As
Prosent:
51.00
Poststed:
Åseral
Ulmatec Eiendom Hareid As
Prosent:
45.45
Omsetning:
6 630
Resultat:
1 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Umt Investments As
Prosent:
29.10
Omsetning:
0
Resultat:
607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Hamnsundsambandet AS
Prosent:
5.26
Poststed:
Ålesund
Ulstein Marine Technology AS
Prosent:
5.26
Omsetning:
6 607
Resultat:
28 205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Omsetning:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker