Vidar Miljeteig

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1 475
2025
Ølen
Daglig leder
Ølensvåg
Daglig leder
1 651
234
2025
Ølensvåg
Daglig leder
59 402
2 102
2025
Ølensvåg
Daglig leder
5 724
425
2025
Marnardal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 475
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
1 651
Resultat:
234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
18
Omsetning:
59 402
Resultat:
2 102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Omsetning:
5 724
Resultat:
425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Marnardal
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1 475
2025
Ølen
Styreleder
5 987
686
2025
Ølensvåg
Styreleder
Ølensvåg
Styremedlem
0
23
2025
Fjell
Styreleder
Ølen
Styreleder
1 651
234
2025
Ølensvåg
Styreleder
0
-17
2025
Ølensvåg
Styreleder
59 402
2 102
2025
Ølensvåg
Styreleder
5 724
425
2025
Marnardal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 475
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
5 987
Resultat:
686
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjell
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
1 651
Resultat:
234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
18
Omsetning:
59 402
Resultat:
2 102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Omsetning:
5 724
Resultat:
425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Marnardal
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
1 475
2025
Ølen
13.00 %
0
23
2025
Fjell
0.08 %
63
14 178
2025
Ølensvåg
Eierskap
Altihus As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 475
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Nordbohus Haugaland As
Prosent:
13.00 %
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjell
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.08 %
Omsetning:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 5
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
Haugesund
100.00%
Haugesund
100.00%
Haugesund
100.00%
Haugesund
100.00%
Ølensvåg
100.00%
Ølensvåg
100.00%
Ølensvåg
80.00%
Arendal
60.80%
0
-17
2025
Ølensvåg
51.00%
Marnardal
50.00%
Haugesund
33.33%
Stavanger
26.85%
Hjelmeland
20.00%
0
23
2025
Fjell
15.11%
Haugesund
10.01%
Haugesund
6.21%
Stord
3.82%
213 722
322 040
2025
Haugesund
0.87%
63
14 178
2025
Ølensvåg
0.19%
Etne
Endra As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Fagne As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Energi As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Fiber As
Prosent:
100.00
Poststed:
Haugesund
Kranpartner As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Prefab Eiendom Og Utleie As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Prefabpartner As
Prosent:
100.00
Poststed:
Ølensvåg
Afiber As
Prosent:
80.00
Poststed:
Arendal
Prefab Gruppen As
Prosent:
60.80
Omsetning:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Sunnhordland Kraftlag As
Prosent:
59.68
Poststed:
Stord
Prefabpartner Sør As
Prosent:
51.00
Poststed:
Marnardal
Havnekraft As
Prosent:
50.00
Poststed:
Haugesund
Sensortech Holding As
Prosent:
33.33
Poststed:
Stavanger
No-Uk Com Holding As
Prosent:
26.85
Poststed:
Hjelmeland
Nordbohus Haugaland As
Prosent:
20.00
Omsetning:
0
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjell
Deep Wind Offshore Norway Holdco As
Prosent:
18.75
Poststed:
Haugesund
Sustainable Energy Holding As
Prosent:
16.67
Poststed:
Stord
Deep Wind Offshore As
Prosent:
15.11
Poststed:
Haugesund
Norwegian Offshore Wind As
Prosent:
10.01
Poststed:
Haugesund
Atheno AS
Prosent:
6.21
Poststed:
Stord
Haugaland Kraft As
Prosent:
3.82
Omsetning:
213 722
Resultat:
322 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.87
Omsetning:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Fo Private Equity 2011 As
Prosent:
0.20
Poststed:
Oslo
Grannar AS
Prosent:
0.19
Poststed:
Etne
Byggopp, Opplæringskontor For Bygg- Og Anleggsteknikk Rogaland As
Prosent:
0.17
Omsetning:
25 093
Resultat:
9 090
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.04
Poststed:
Oslo