Jon Roger Neslund

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
10 895
4
2025
Alvdal
Innehaver
Alvdal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
10 895
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Alvdal
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Alvdal
Styremedlem
Tynset
Styreleder
779
8
2025
Alvdal
Styreleder
10 895
4
2025
Alvdal
Styreleder
109
51
2025
Alvdal
Styremedlem
Alvdal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
779
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Omsetning:
10 895
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
109
Resultat:
51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Alvdal
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.27 %
233 356
-7 792
2025
Alvdal
100.00 %
109
51
2025
Alvdal
Eierskap
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.27 %
Omsetning:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Neslund Holding As
Prosent:
100.00 %
Omsetning:
109
Resultat:
51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
- Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
10 895
4
2025
Alvdal
50.00%
779
8
2025
Alvdal
17.60%
1 319
64
2025
Tynset
16.13%
Os I Østerdalen
7.00%
Os I Østerdalen
6.91%
Os I Østerdalen
3.93%
233 356
-7 792
2025
Alvdal
1.73%
Tolga
0.34%
Røros
Neslund As
Prosent:
100.00
Omsetning:
10 895
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Nemi Eiendomsutvikling As
Prosent:
50.00
Omsetning:
779
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Vingelen Nærvarme As
Prosent:
17.60
Omsetning:
1 319
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
16.13
Poststed:
Os I Østerdalen
Os Trekultur AS
Prosent:
7.00
Poststed:
Os I Østerdalen
Ot Eiendom AS
Prosent:
6.91
Poststed:
Os I Østerdalen
Alvdal Skurlag As
Prosent:
3.93
Omsetning:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.73
Poststed:
Tolga
Røros Golfpark As
Prosent:
0.34
Poststed:
Røros