Norman Henning Hole

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
108
-68
2025
Straumgjerde
Daglig leder
21 928
1 215
2024
Straumgjerde
Daglig leder
3 753
66
2024
Straumgjerde
Daglig leder
0
-92
2025
Straumgjerde
Daglig leder
0
13
2025
Straumgjerde
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
108
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
13
Omsetning:
21 928
Resultat:
1 215
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Daglig leder
Omsetning:
3 753
Resultat:
66
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-92
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styreleder
108
-68
2025
Straumgjerde
Styreleder
21 928
1 215
2024
Straumgjerde
Styremedlem
390
100
2025
Straumgjerde
Styreleder
3 753
66
2024
Straumgjerde
Styremedlem
702
45
2025
Sykkylven
Styreleder
0
13
2025
Straumgjerde
Styremedlem
Straumgjerde
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
108
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Omsetning:
21 928
Resultat:
1 215
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
390
Resultat:
100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Styreleder
Omsetning:
3 753
Resultat:
66
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
702
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sykkylven
Tittel:
Styreleder
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Straumgjerde
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-92
2025
Straumgjerde
40.00 %
0
13
2025
Straumgjerde
0.05 %
5 759
-21
2024
Straumgjerde
Eierskap
Nhh Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Tregardane AS
Prosent:
40.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Velledalen I Balanse AS
Prosent:
0.05 %
Omsetning:
5 759
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
108
-68
2025
Straumgjerde
100.00%
21 928
1 215
2024
Straumgjerde
100.00%
3 753
66
2024
Straumgjerde
33.33%
390
100
2025
Straumgjerde
21.01%
Sykkylven
3.23%
0
-6
2025
Straumgjerde
0.02%
Straumgjerde
Djupedalen Industriområde As
Prosent:
100.00
Omsetning:
108
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Hole Anlegg As
Prosent:
100.00
Omsetning:
21 928
Resultat:
1 215
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde
Hole Utleige As
Prosent:
100.00
Omsetning:
3 753
Resultat:
66
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumgjerde
Hole Eigedom AS
Prosent:
33.33
Omsetning:
390
Resultat:
100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Jarnes Næringspark As
Prosent:
21.01
Poststed:
Sykkylven
Velledalen Eigedomselskap As
Prosent:
3.23
Omsetning:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumgjerde
Velledalen I Balanse AS
Prosent:
0.02
Poststed:
Straumgjerde