Jan Erik Mjelde Ottesen

Ikon av en person
Mann ( f. 1943 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1943 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Omsetning
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
116
61
2025
Bergen
Styremedlem
35 533
5 108
2025
Bergen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
116
Resultat:
61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Omsetning:
35 533
Resultat:
5 108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
0.91 %
1 624
832
2025
Rådal
0.01 %
34 733
561
2025
Oslo
0.02 %
30 733
-10 176
2025
Sistranda
0.02 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.06 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
292 000
10 236 000
2024
Oslo
0.01 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.02 %
0
-2 085
2025
Oslo
Eierskap
Biosystems As
Prosent:
0.91 %
Omsetning:
1 624
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Honest Food As
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
34 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Måsøval As
Prosent:
0.02 %
Omsetning:
30 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.02 %
Omsetning:
453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Se
Prosent:
0.06 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Omsetning:
292 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.01 %
Omsetning:
8 377 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Webstep Asa
Prosent:
0.02 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
- Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1
Mann - Antall forbindelser: 1

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Omsetning
Resultat
År
Poststed
100.00%
125 797
12 379
2025
Sistranda
100.00%
75 302
25 478
2024
Åsenfjord
100.00%
31 457
1 128
2025
Sistranda
100.00%
447 258
82 345
2024
Sistranda
100.00%
1 383
774
2025
Vartdal
100.00%
36 145
-36 685
2024
Knarrlagsund
100.00%
51 037
13 639
2024
Sistranda
100.00%
91 144
9 036
2024
Sistranda
100.00%
7 515
-174
2024
Sistranda
100.00%
4 432
-9 315
2024
Ålesund
100.00%
349 381
59 082
2024
Sistranda
100.00%
44 517
3 675
2024
Norangsfjorden
100.00%
24 485
-1 432
2024
Vartdal
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
65.00%
2 312 407
7 999
2024
Averøy
0.73%
0
-534
2025
Bergen
Måsøval Akva As
Prosent:
100.00
Omsetning:
125 797
Resultat:
12 379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Åsen As
Prosent:
100.00
Omsetning:
75 302
Resultat:
25 478
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Åsenfjord
Måsøval Crew As
Prosent:
100.00
Omsetning:
31 457
Resultat:
1 128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Drift As
Prosent:
100.00
Omsetning:
447 258
Resultat:
82 345
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Eiendom Sunnmøre As
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 383
Resultat:
774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vartdal
Måsøval Harvest As
Prosent:
100.00
Omsetning:
36 145
Resultat:
-36 685
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Knarrlagsund
Måsøval Laksåvika As
Prosent:
100.00
Omsetning:
51 037
Resultat:
13 639
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Lisens As
Prosent:
100.00
Omsetning:
91 144
Resultat:
9 036
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Processing As
Prosent:
100.00
Omsetning:
7 515
Resultat:
-174
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Sales As
Prosent:
100.00
Omsetning:
4 432
Resultat:
-9 315
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Måsøval Service As
Prosent:
100.00
Omsetning:
349 381
Resultat:
59 082
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sistranda
Måsøval Urke As
Prosent:
100.00
Omsetning:
44 517
Resultat:
3 675
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Norangsfjorden
Måsøval Vartdal As
Prosent:
100.00
Omsetning:
24 485
Resultat:
-1 432
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vartdal
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Omsetning:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Poststed:
Bergen
Pure Norwegian Seafood AS
Prosent:
65.00
Omsetning:
2 312 407
Resultat:
7 999
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Averøy
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Poststed:
Bergen
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
16.33
Poststed:
Trondheim
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Omsetning:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen